STS
Woolite

Kto zwycięży 3. sezon PPC w League of Legends?

Przyszedł czas na poznanie zwycięzcy trzeciego sezonu Pucharu Polski Cybersport w League of Legend. Już dziś w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym podczas IEM Expo rozegrane zostaną mecze finałowe turnieju. Stawka jest nie byle jaka, gdyż zwycięzca oprócz nagrody pieniężnej w wysokości 12 000 złotych otrzyma miejsce w kwalifikacjach do Pucharu Europy. O to walczyć będą […]

Przyszedł czas na poznanie zwycięzcy trzeciego sezonu Pucharu Polski Cybersport w League of Legend. Już dziś w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym podczas IEM Expo rozegrane zostaną mecze finałowe turnieju. Stawka jest nie byle jaka, gdyż zwycięzca oprócz nagrody pieniężnej w wysokości 12 000 złotych otrzyma miejsce w kwalifikacjach do Pucharu Europy.

O to walczyć będą cztery ekipy: Illuminar Gaming, Szata Maga plus 6, Delusion Team White oraz Team Ascent. Dzień rozpoczniemy od godziny 11:00 spotkaniem pomiędzy ekipą Wojciecha „Tabasko” Kruzy a zespołem Mateusza „Kikisa” Szkudlarka. Następnie do boju o drugie miejsce finałowe staną drużyny Pawła „Czekolada” Szczepańskiego i Jakuba „Kubona” Turewicza. Wielki finał zaplanowany jest na godzinę 17:00.

4 marca
11:00 Illuminar Gaming vs Szata Maga plus 6 Bo3
14:00 Delusion Team White vs Team Ascent Bo3
17:00 Wielki finał Bo3

Wszystkie spotkania Pucharu Polski Cybersport w League of Legends zobaczyć możecie na żywo w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz na transmisji ESL.TV Polska, która rozpocznie się o godzinie 11:00. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą relacją tekstową, gdzie znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące turnieju.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rogue i Maru awansują do drugiego półfinału IEM Katowice

W Audytorium Międzynarodowego Centrum Kongresowego wyłoniono ostatnich dwóch półfinalistów IEM World Championship Katowice 2018. W niedzielę w Spodku...