STS
Team Dignitas HotS
fot. DreamHack/Abraham Engelmark

Team Dignitas o włos od obrony tytułu mistrza HGC Western Clash!

Dywizja Heroes of the Storm Teamu Dignitas pewnie kroczy po kolejne zwycięstwo w Katowicach! JayPL i kompani pewnie pokonali Tempo Storm w finale drabinki wygranych i jeszcze dzisiaj stoczą ostatni pojedynek o mistrzostwo. TS natomiast musi wygrać jeszcze jedno spotkanie, nim będzie mogło stanąć przed szansą do rewanżu. Team Dignitas 3 : 0 Tempo Storm […]

Dywizja Heroes of the Storm Teamu Dignitas pewnie kroczy po kolejne zwycięstwo w Katowicach! JayPL i kompani pewnie pokonali Tempo Storm w finale drabinki wygranych i jeszcze dzisiaj stoczą ostatni pojedynek o mistrzostwo. TS natomiast musi wygrać jeszcze jedno spotkanie, nim będzie mogło stanąć przed szansą do rewanżu.

Team Dignitas 3 : 0 Tempo Storm
Mapy: Piekielne Kapliczki Pole Bitewne Wieczności Przeklęta Kotlina

To spotkanie niemal w pełni zostało zdominowane przez Team Dignitas. Zarówno na Piekielnych Kapliczkach, jak i Polu Bitewnym Wieczności od pierwszych minut radził sobie wyraźnie lepiej niż Tempo Storm i szybko wyszedł na dwupunktowe prowadzenie. Problemy zaczęły się dopiero w Przeklętej Kotlinie. Tutaj JayPL i kompani musieli grać pod dyktando TS. Na ich szczęście dość słabe pozycjonowanie Glaurunga i jego Dehaki pozwoliło wrócić Teamowi Dignitas do gry. Po wyłączeniu z gry czterech oponentów w 16. minucie podopieczni nabby’ego ruszyli górną aleją i zapewnili sobie awans do wielkiego finału.

Już za kilka minut rozpocznie się kolejny mecz HGC Western Clash. O utrzymanie w rozgrywkach i pewne miejsce na podium powalczą Fnatic oraz Zealots. Zwycięzca tego spotkania zmierzy się z Tempo Storm w walce o wielki finał. Wszystkie spotkania zmagań Heroes of the Storm w Katowicach możecie obejrzeć z polskim lub angielskim komentarzem. Po więcej informacji na temat HGC Western Clash zapraszamy Was do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Delord

Illuminar Gaming awansuje do finału Pucharu Polski Cybersport

Za nami pierwszy półfinał 3. sezonu Pucharu Polski Cybersport. W starciu tytanów, gdzie bardzo trudno było wskazać faworyta, lepszą drużyną okazało si...