STS
fot. ESL/Adela Sznajder

NEEX nie jest już zawodnikiem tomorrow.gg

„Szybko poszło” chciałoby się powiedzieć. Po zaledwie trzech tygodniach zakończyła się współpraca Sebastiana „NEEXA” Treli z drużyną tomorrow.gg. Dokładne powody rozstania nie są do końca znane, aczkolwiek od pewnego czasu plotkuje się, że 21-latek dołączyć ma do Pompa Teamu.

W przeszłości NEEX związany był m.in. z ESC Gaming, PRIDE oraz Izako Boars. Z tą ostatnią ekipą odnosił zresztą największe w swojej karierze sukcesy, docierając m.in. do półfinału ESL Mistrzostw Polski. Niemniej od października ubiegłego roku młody zawodnik znajdował się  na rezerwie i dopiero niedawno rękę do niego wyciągnęło właśnie tomorrow. Wraz z zespołem tym na początku marca pojawił się na finałach 3. sezonu Pucharu Polski Cybersport, gdzie jednak oni i jego koledzy odpadli już po pierwszym meczu.

Powody mojego odejścia są dwa, o jednym niestety obecnie nie mogę wam powiedzieć, ponieważ zdradziłbym pewne działania na scenie, więc opowiem wam o nim kiedyś, jak już do tego dojdzie – stwierdził Trela w oświadczeniu. – Oprócz tego pewien CEO, jednej z najlepszych organizacji w Polsce, powiedział mi dwa miesiące temu pewne mądre słowa, których się teraz trzymam. Mówił, żebym nie patrzył zawsze na to, co było by dobre dla kogoś, jak to robiłem obecnie, ani nie zagłębiał się we większe znajomości, tylko robił tak, żeby mi było wygodnie, zwracając uwagę na sytuacje, które najbardziej cofnęły mnie kilka kroków wstecz, jak zachowywał się ktoś wobec mnie, gdzie myślałem, że to ktoś komu mogę zaufać. Przejdźmy więc do drugiej części, jak wiadomo shuffla w naszym kraju trwa, dostałem kilka fajnych propozycji, ale jeszcze przed nią doszła ta, która najbardziej mnie zainteresowała – dodał.

W tej sytuacji skład tomorrow.gg prezentuje się następująco:

  • Maciej „destroj” Deorocki
  • Mateusz „jrz” Jarosz
  • Wiktor „mynio” Kruk
  • Patryk „Patitek” Fabrowski
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy pary ćwierćfinałowe WESG 2017, AGO zmierzy się z Rosjanami

Za nami zmagania grupowe światowych finałów World Electronic Sports Games 2017. Do grona ćwierćfinalistów dołączyły drużyny z grup C i D, wśród któryc...