STS
LemonNation
fot. Riot Games

LemonNation i zig żegnają się z OpTic Gaming

Cztery miesiące – dokładnie tyle trwała przygoda Daereka „LemonNationa” Harta i Dereka „ziga” Shao w uczestniczącym w NA LCS OpTic Gaming. Organizacja oficjalnie zakończyła współpracę z dwoma zawodnikami po dość niesatysfakcjonującym wiosennym splicie, który OpTic zakończyło na przedostatniej lokacie w zestawieniu. pic.twitter.com/UBP8apeEKk — OpTicLoL (@OpTicLoL) 24 marca 2018 pic.twitter.com/3rL17vl5U2 — OpTicLoL (@OpTicLoL) 24 marca 2018 LemonNation oraz […]

Cztery miesiące – dokładnie tyle trwała przygoda Daereka „LemonNationa” Harta i Dereka „ziga” Shao w uczestniczącym w NA LCS OpTic Gaming. Organizacja oficjalnie zakończyła współpracę z dwoma zawodnikami po dość niesatysfakcjonującym wiosennym splicie, który OpTic zakończyło na przedostatniej lokacie w zestawieniu.

LemonNation oraz zig dołączyli do OpTic Gaming w połowie grudnia ubiegłego roku. Wtedy na północnoamerykańskiej scenie oglądaliśmy ogromne szaleństwo transferowe, podczas którego organizacje prześcigały się w zbrojeniach na pierwszą odsłonę franczyzowego NA LCS. OpTic Gaming zdobyło slota w rozgrywkach i przygarnęło dość dziwny skład, biorąc pod uwagę to, jakie nazwiska widniały w innych drużynach. Jeżeli chodzi o wspierającego, to jego statystyki mówią same za siebie. LemonNation po prostu grał nad wyraz słabo i aktualnie raczej uważa się go za jednego z najsłabszych zawodników swojej roli. Nie inaczej było w przypadku ziga, który z bez dwóch zdań zaliczył najsłabszy split w swojej karierze.

Efektem średnio dobranej drużyny nie tylko pod względem umiejętności indywidualnych, ale także zespołowych, był piekielnie słaby split, w którym OpTic Gaming zdołało zgarnąć tylko pięć zwycięstw w meczach w trybie Bo1. Wygrane te nie były zresztą zbytnio zadowalające, bowiem OpTic uzyskiwało je ogrywając ekipy z dna tabeli. Pozostałe formacje były najzwyczajniej w świecie poza zasięgiem PowerOfEvila i jego kompanów. Włodarze OpTic co prawda próbowali ratować sytuację i testowali na pozycji toplanera swojego zawodnika z akademii, czyli Nishipa „Dhokla” Doshi’ego, ale to niestety również zdało się na nic.

Na ten moment organizacja nie ogłosiła jeszcze kto pojawi się w miejscu LemonNationa oraz ziga.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO Esports Furlan

Furlan: TyLoo nie potrafi grać fair play

Za AGO Esports pierwszy mecz w fazie play-off StarLadder ImbaTV Invitational ChongQing 2018. Niestety polska formacja przegrała w nim z reprezentantam...