STS
Innocent Sprout PPC
fot. ESL/Adela Sznajder

Sprout z awansem do głównego turnieju CPH Games! Kwalifikacje zakończone

Mimo początkowych problemów, Paweł „innocent” Mocek i spółka zwyciężyli w ćwierćfinale kwalifikacji do Copenhagen Games, przechodząc tym samym do głównej fazy turnieju, w której znajduje się między innymi Team Kinguin.

Sprout Esports 2 : 1 Red Reserve

(Copenhagen Games 2018 – kwalifikacje)
13 9 Mirage 6 16
4 10
16 12 Inferno 3 9
4 6
16 4 Cobblestone 11 14
12 3

Sprout zmagania na pierwszej mapie rozpoczęło wygraną pistoletówką. Już od początku widać było prowadzenie zespołu z Polakiem w składzie, a pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem niekorzystnym dla Red Reserve – 9:6. Zawodnikom niemieckiej organizacji nie przyszło długo się nacieszyć przewagą. Już od pierwszych rund drugiej połowy Szwedzi pokazywali dominację, a pojedynek na Mirage’u zakończył się tym razem korzystnym dla nich wynikiem 16:13.

W pierwszej części spotkania na Inferno oglądaliśmy dominację Sprout, które pozwoliło przeciwnikom na zdobycie tylko trzech oczek. Mimo że skandynawscy zawodnicy wygrali w drugiej połowie więcej rund od swoich oponentów, rozgrywka na drugiej mapie zakończyła się wynikiem 16:9 dla Sprout.

Na Cobblestone byliśmy świadkami pięknego comebacku ekipy innocenta. Po spektakularnej porażce na początku spotkania, gdy zawodnicy Red Reserve wygrywali 11:4, Sprout zaczęło odrabiać straty, wygrywając aż 6, a następnie 5 rund z rzędu. Zwyciężając na decydującej mapie, formacja z Polakiem w składzie awansowała do głównej części zawodów, domykając tym samym listę biorących w nich udział drużyn.

Heroic The Imperial Team Kinguin North
Quantum Bellator Fire Sprout Esports Valiance & Co Windigo Gaming

Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją tekstową z głównej części turnieju. Transmisja z Copenhagen Games 2018 będzie dostępna na kanale Twitch Krzyśka „KXN” Szymczaka.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
pashaBiceps Virtus.pro

Virtus.pro w finale kwalifikacji do IEM Sydney! Polacy wygrali z G2

Właśnie zakończyły się półfinały zamkniętych kwalifikacji, których nagrodą główną jest bilet na IEM Sydney 2018. Po wczorajszym zwycięstwie z NiP, Pol...