STS
Hatchy

hatchý nowym trenerem Millenium

Zgodnie z zapowiedzią, Adrian „hatchý” Widera ogłosił dzisiaj swoją nową drużynę. Były szkoleniowiec SuperMassive eSports, Teamu Kinguin, a w ostatnim czasie Teamu Same Mordeczki ponownie będzie trenował drużyny spoza Polski. Polskim trenerem zainteresowała się jedna z najbardziej popularnych organizacji we Francji – Millenium.

hatchý wrócił do Polski w roku 2016 w celu rozbudzenia polskiej sceny LoL-a. Jego plany szybko zostały zrealizowane – wybrana przez niego piątka po dołączeniu do Teamu Kinguin wywalczyła sobie miejsce w Challenger Series, czyli lidze pretendentów do wejścia do EU LCS. Choć po pierwszym splicie „Pingwiny” pożegnały się z miejscem w tych rozgrywkach, drużyna ta grała w niemal tym samym składzie nawet po odejściu spod pieczy hatchý’ego. On sam pozostał w Team Kinguin do samego końca kontraktu, który wygasł 8 marca tego roku. W ostatnich tygodniach trenował Team Same Mordeczki, jednak wczoraj ogłosił rozstanie z polskim TSM-em.

Przed hatchým kolejne wyzwanie, tym razem w barwach Millenium. Już wkrótce jego nowa drużyna rozpocznie rywalizację w Gamers Assembly, gdzie powalczy o nagrody z puli 20 tysięcy euro. Entuzjaści międzynarodowych zmagań na Starym Kontynencie również będą mieli okazję obejrzeć podopiecznych hatchý’ego w akcji, gdyż zagrają oni w pierwszej edycji European Masters. Podczas losowania grup Millenium trafiło do drugiego koszyka, więc ma ono szansę trafić do tej samej grupy, co Illuminar Gaming.

Obecny skład Millenium:

Max „Satorius” Günther
Thomas „Kirei” Yuen
Marcel „Scarlet” Wiederhofer
Matúš „Neon” Jakubčík
Christophe „je suis kaas” van Oudheusden
Adrian „hatchý” Widera

Więcej informacji dotyczących dołączenia hatchy’ego do Millenium znajdziecie w oficjalnym oświadczeniu organizacji (artykuł w języku francuskim).

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kaze opuszcza Flash Gaming

Dość niespodziewanie z Flash Gaming pożegnał się Andrew "kaze" Khong. Malezyjski związany był z organizacją od początku jej istnienia, ale dziś poinfo...