STS
Movistar Riders

Defles i Roison poza Movistar Riders

Damian „Defles” Filipow i Michał „Roison” Dubiel nie są już zawodnikami Movistar Riders. Wczoraj organizacja poinformowała o zakończeniu współpracy z polskimi zawodnikami. Roison zasilił szeregi Movistar Riders na przełomie sierpnia i września zeszłego roku. W barwach „Jeźdźców” polskiego midlanera mieliśmy okazję zobaczyć podczas 13. sezonu SuperLigi Orange, podczas której zespół Roisona zakwalifikował się do play-offów, […]

Damian „Defles” Filipow i Michał „Roison” Dubiel nie są już zawodnikami Movistar Riders. Wczoraj organizacja poinformowała o zakończeniu współpracy z polskimi zawodnikami.

Roison zasilił szeregi Movistar Riders na przełomie sierpnia i września zeszłego roku. W barwach „Jeźdźców” polskiego midlanera mieliśmy okazję zobaczyć podczas 13. sezonu SuperLigi Orange, podczas której zespół Roisona zakwalifikował się do play-offów, jednak uległ już w pierwszym meczu fazy pucharowej. W styczniu tego roku Dubiel zmienił barwy klubowe na G2 Vodafone, gdzie czekał go podobny scenariusz. Po awansie do play-offów musiał uznać wyższość oponentów już w półfinale. Po zakończeniu rozgrywek Roison wrócił do Polski i obecnie reprezentuje barwy Szaty Maga walczącej w 16. sezonie ESL Mistrzostw Polski.

Defles natomiast dołączył do Movistar Riders w styczniu tego roku. Niestety, nie mieliśmy zbyt wielu okazji obejrzeć polskiego marksmana w akcji, bowiem podczas fazy zasadniczej Defles rozegrał dosłownie jedną potyczkę podczas fazy zasadniczej. Jeszcze przed play-offami jego miejsce w 10-osobowym składzie zajął Sanchez. Na chwilę obecną nie wiadomo, do jakiej drużyny dołączy Defles.

Oficjalne oświadczenie organizacji dotyczące rozstania z naszymi rodakami znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Score

Kolejna odsłona Telecom Wars przed nami! Stawką awans do półfinału LCK

Fani rozgrywek LoL-a na najwyższym szczeblu ponownie będą mieli na czym zawiesić oko. Już jutro o godzinie 10:00 rozpocznie się kolejny mecz play-offó...