Po zaledwie dwóch miesiącach w składzie prowadzonej przez Illuminar Gaming dywizji CS:GO doszło do pierwszej zmiany. Na ławce rezerwowych wylądował bowiem Tomek "exhie" Tuszko, który może mówić w tym roku o sporym pechu. Już w lutym młody zawodnik rozstał się bowiem z Pompa Teamem.

Tuszko był jednym z piątki graczy, którzy w połowie lutego zostali wybrani przez Adama "destru" Gila, by reprezentować barwy Illuminar. Nie da się jednak ukryć, że oczekiwania zarówno względem exhiego, jak i jego kolegów były nieco większe. A tymczasem iHG nie dało rady awansować ani do ESL Mistrzostw Polski, ani też do Polskiej Ligi Esportowej, przez co od pewnego czasu nie mieliśmy okazji oglądać tej drużyny na najwyższym krajowym poziomie.

Należy jednak pamiętać, że tam Tuszko na brak zajęć nie będzie mógł narzekać. Nastolatek zaledwie kilka dni temu został wypożyczony przez x-kom team, który to zespół ma wspomóc podczas trwania 3. sezonu PLE. Tymczasowo zajmuje on miejsce Patryka „Patitka” Fabrowskiego, który na ten moment nie jest uprawniony do startu w sygnowanych przez Fantasy Expo rozgrywkach.

W tej sytuacji skład Illuminar Gaming prezentuje się następująco:

  • Rafał „sany” Pietrzak
  • Temmy „soren” Tudev
  • Patryk „Sidney” Korab
  • Kamil „Sobol” Sobolewski
  • Tomek „exhie” Tuszko – rezerwa

W otwartych kwalifikacjach do DreamHack Open Austin 2018 exhiego zastępował będzie Krzysztof "stark" Lewandrowski.