STS
AGO Gaming
fot. ESL/ Jakub Patrowicz

Glebo i Ippon z porażką w pierwszym meczu European Masters

Pierwszy mecz turnieju głównego European Masters zakończony. W spotkaniu inaugurującym zmagania najlepszej szesnastki zmierzyły się GamersOrigin oraz Penguins. Zespół Piotra „Glebo” Dąbrowskiego i Bartosza „Ippona” Dzikowskiego musiał uznać wyższość GO po dość jednostronnym starciu. GamersOrigin 1:0 Penguins Choć pierwszą krew przelał JaVaaa, GamersOrigin szybko odpowiedziało dwoma zabójstwami na środkowej linii. Reprezentanci Francji byli znacznie bardziej aktywni […]

Pierwszy mecz turnieju głównego European Masters zakończony. W spotkaniu inaugurującym zmagania najlepszej szesnastki zmierzyły się GamersOrigin oraz Penguins. Zespół Piotra „Glebo” Dąbrowskiego i Bartosza „Ippona” Dzikowskiego musiał uznać wyższość GO po dość jednostronnym starciu.

GamersOrigin 1:0
Penguins

Choć pierwszą krew przelał JaVaaa, GamersOrigin szybko odpowiedziało dwoma zabójstwami na środkowej linii. Reprezentanci Francji byli znacznie bardziej aktywni na mapie, dzięki czemu zgarniali kolejne zabójstwa oraz pierwszą wieżę. Najbardziej z takiego obrotu spraw zadowolony był Tonerre. W 17. minucie padła ostatnia wieża zewnętrzna „Pingwinów”, dzięki czemu GO zyskało jeszcze większe pole gry. Pięć minut później po wygranej walce na konto GamersOrigin powędrował pierwszy Baron, dzięki któremu podopieczni Brokensharda powiększyli stan zniszczonych wież do siedmiu. Po utracie czterech kompanów w 27. minucie Siler mógł już tylko bezradnie patrzeć, jak Nexus jego drużyny obraca się w proch.

W drugim starciu dnia zmierzą się Misfits Academy i prowadzone przez Adriana „Hatchý’ego” Widerę Millenium. Dzisiejsze mecze European Masters możecie obejrzeć na kanale ESL_LOL_PL na Twitchu. Pełny harmonogram oraz klasyfikacje poszczególnych grup znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
PraY

KING-ZONE DragonX zwycięzcą LCK 2018 Spring! PraY z tytułem MVP

Obyło się bez niespodzianki. Po czterech mapach rozegranych w finale LCK 2018 Spring to drużyna KING-ZONE DragonX wzniosła trofeum, które po raz kolej...