STS
Hatchy

Udany start Millenium w European Masters. Podopieczni Hatchý’ego lepsi od MFA

Za nami drugie starcie turnieju głównego European Masters. W meczu Misfits Academy z Millenium oglądaliśmy znacznie bardziej wyrównaną rywalizację niż w pierwszym spotkaniu dnia. Ostatecznie po zwycięstwo sięgnęli podopieczni Adriana „Hatchý’ego” Widery, którzy pokonali reprezentantów Wielkiej Brytanii po niewiele ponad półgodzinnej potyczce. Misfits Academy 0:1 Millenium Pierwszą krew przelał Afflict już w trzeciej minucie. Choć […]

Za nami drugie starcie turnieju głównego European Masters. W meczu Misfits Academy z Millenium oglądaliśmy znacznie bardziej wyrównaną rywalizację niż w pierwszym spotkaniu dnia. Ostatecznie po zwycięstwo sięgnęli podopieczni Adriana „Hatchý’ego” Widery, którzy pokonali reprezentantów Wielkiej Brytanii po niewiele ponad półgodzinnej potyczce.

Misfits Academy 0:1
Millenium

Pierwszą krew przelał Afflict już w trzeciej minucie. Choć kilka minut później Brytyjczyk zapisał na swym koncie kolejne zabójstwo, stan złota był wciąż dość wyrównany dzięki zdobyciu pierwszej wieży przez Millenium. Z czasem różnica w funduszach była coraz większa przez lepszą kontrolę budowli w wykonaniu Misfits Academy, lecz zespół Kireia ani myślał się poddać. Sytuację o 180 stopni obrócił Baron pokonany przez Millenium. W dwie minuty po jego zabiciu podopieczni Hatchý’ego wygrali teamfight oraz zniszczyli pierwszy inhibitor, a chwilę później byli już pod Nexusem przeciwników i dopełnili formalności.

W przeciągu kilku minut rozpocznie się kolejny mecz European Masters. O pierwsze punkty powalczą EURONICS Gaming i KlikTech. Tuż po tym spotkaniu w akcji zobaczymy Oskara „Selfmade” Boderka. Jego MAD Lions stanie w szranki z Movistar Riders. Wszystkie mecze EU Masters możecie obejrzeć w ESL.TV Polska. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO Gaming

Glebo i Ippon z porażką w pierwszym meczu European Masters

Pierwszy mecz turnieju głównego European Masters zakończony. W spotkaniu inaugurującym zmagania najlepszej szesnastki zmierzyły się GamersOrigin oraz...