Poznaliśmy ćwierćfinalistów w T-Mobile Lidze Akademickiej

Zakończono fazę grupową w dwóch z trzech dyscyplin T-Mobile Ligi Akademickiej. Wiemy już, kto zagra w nadchodzących ćwierćfinałach rozgrywek League of Legends i Overwatch, a już dziś wieczorem odbędą się ostatnie mecze etapu grupowego w StarCraft 2.

Overwatch

W ramach szóstej kolejki rozgrywano decydujące spotkania grup A-D, choć nie wszystkie grające drużyny miały jeszcze szanse na awans. Walka o pierwsze miejsca w swoich grupach stoczyli Konstruktorzy i Smoki, Wikingowie i Byki oraz Herosi i AGHresorzy. Najbardziej wyrównany był drugi mecz, gdyż po remisie na jednej z map wynik został ustalony na 1:2 na korzyść Byków z Wrocławia. O wszystko grali Ninja, którzy musieli wygrać z Jagiellonami, by wskoczyć na drugie miejsce grupy B. Wykorzystała to drużyna Rekinów.

6. kolejka
10.04 Konstruktorzy 4:0 Smoki BO4
10.04 Ninja 1:3 Jagiellonowie BO4
11.04 Wikingowie 1:2 Byki BO4
11.04 Herosi 0:4 AGHresorzy BO4

Do ćwierćfinałów awansowali: Konstruktorzy (PW), Smoki (PK), Jagiellonowie (UJ), Rekiny (AM), Byki (PWR), Wikingowie (ZUT), AGHresorzy (AGH) i Herosi (UAM).

League of Legends

Spośród czterech meczów szóstej kolejki w League of Legends tylko jeden z nich miał wpływ na sytuację w grupie. Mowa tu o spotkaniu Golemów z Finansistami. Warszawiacy wygrywając starcie zapewnili sobie awans z drugiego miejsca grupy B.

6. kolejka
12.04 Morsy 2:0 Kwantowy Potencjał BO3
12.04 Finansiści 0:2 Golemy BO3
13.04 Lwy 2:1 Żniwiarze BO3
13.04 Smoki 0:2 Informatycy BO3

Do ćwierćfinałów awansowali: Górnicy (PolSl), Krasnoludy (UEKat), Tyranozaury (WAT), Golemy (PW), Inzynierzy (PWR), Lwy (PG), AGHenci (AGH) i Informatycy (PB).

Aktualne informacje na temat T-Mobile Ligi Akademickiej znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej rozgrywek, która znajduje się pod tym adresem. Warto odwiedzić również fanpage ligi na Facebooku.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Hanwha Life Esports

ROX Tigers to od teraz Hanwha Life Esports

Czas ROX Tigers na koreańskiej scenie League of Legends dobiegł końca. Zespół Gwona "Sangyoona" Sang-yuna od teraz będzie nosił zupełnie nową nazwę: H...

>