Kikis

Druga porażka iHG w EU Masters! Polacy kończą fazę zasadniczą wynikiem 1-2

Illuminar Gaming z kolejną porażką w European Masters. Triumfator 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski musiał uznać wyższość Penguins i tym samym spadł na trzecie miejsce grupy A. Co gorsza, od teraz iHG będzie jedynie biernym obserwatorem rozgrywek, a jego los zależy od rezultatów pozostałych spotkań w grupie.

Penguins 1:0
Illuminar Gaming

Przez pierwsze minuty byliśmy świadkami bardzo wyrównanego spotkania. Nie tylko ogólne złoto, ale również wynik farmy każdego z zawodników był na niemal identycznym poziomie. Dopiero w 10. minucie sytuacja uległa zmianie. iHG zdobyło Smoka Ognia, podczas gdy Penguins zabiło Rift Heralda. I choć pierwszą krew przelał Kikis, dwie pierwsze wieże w grze padły łupem „Pingwinów” i to polsko-hiszpański skład wyszedł na prowadzenie. Z czasem jednak iHG zdołało odrobić straty w złocie, lecz to Penguins było agresywniejsze na mapie. Mimo prób podjęcia walki przez IceBeasto i kompanów, reprezentanci Hiszpanii nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa z rąk i po 37-minutowym starciu sięgnęli po pierwszą wygraną w rozgrywkach.

Choć dzisiejszego wieczora nie zobaczymy już naszych rodaków w akcji, dzień zmagań EU Masters jeszcze się nie skończył. Za kilka minut rozpocznie się starcie Misfits Academy z Wind And Rain, a po nim w akcji zobaczymy GamersOrigin i Ad Hoc Gaming. Kolejny dzień rywalizacji zwieńczy spotkanie SPGeSports z Ninjas in Pyjamas. Dzisiejsze mecze European Masters możecie obejrzeć w ESL.TV Polska. Harmonogram i grupy znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Hatchý

Millenium w play-offach EU Masters. Zespół Hatchý'ego lepszy od Teamu Atlantis

Drugie zwycięstwo Millenium w European Masters. Podopieczni Adriana "Hatchý'ego" Widery po dość długiej przeprawie zdołali pokonać Team Atlantis i zap...