STS
G2 Esports NBK DreamHack Masters Marseille 2018
fot. DreamHack/Adela Sznajder

DH Masters Marseille: EnVyUs eliminuje G2 Esports

Po wcześniejszych porażkach G2 Esports i Teamu EnVyUs, który uległ FaZe Clanowi 1:16, obie ekipy stanęły naprzeciw sobie, aby zagrać mecz decydujący o pozostaniu w turnieju. G2 Esports 7 : 16 Team EnVyUs (DH Masters Marseille 2018) 7 3 Cache 12 16 4 4 Rywalizacja na Cache’u rozpoczęła się fenomenalnie dla Teamu EnVyUs. Gracze amerykańskiej […]

Po wcześniejszych porażkach G2 Esports i Teamu EnVyUs, który uległ FaZe Clanowi 1:16, obie ekipy stanęły naprzeciw sobie, aby zagrać mecz decydujący o pozostaniu w turnieju.

G2 Esports G2 Esports 7 : 16 Team EnVyUs

(DH Masters Marseille 2018)
7 3 Cache 12 16
4 4

Rywalizacja na Cache’u rozpoczęła się fenomenalnie dla Teamu EnVyUs. Gracze amerykańskiej organizacji przez większość pierwszej połowy szli jak burza wygrywając aż dziewięć rund z rzędu. Po odzyskaniu przez G2 dwóch oczek, Francuzi i Belg szybko zgarnęli na swoje konto następne trzy punkty, kończąc połowę wynikiem 12:3. Po zamianie stron to zawodnicy hiszpańskiego klubu wygrali rundę pistoletową i trzy kolejne rundy. Ekipa mixwella nie dała jednak rady dokonać comebacku. Już po kilku minutach EnVyUs dotarło z wynikiem 15:7 do pierwszej rundy meczowej, w której zwyciężając zakończyli spotkanie.

Następny mecz Teamu EnVyUs odbędzie się już w piątek. Tymczasem dzisiaj pozostały nam jeszcze trzy spotkania w ramach DreamHack Masters Marseille 2018. Aktualne informacje na temat tego turnieju możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej. Polska transmisja z zawodów dostępna będzie w GamerTV.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DH Masters: Liquid i Astralis wygrywają na koniec pierwszej serii spotkań

Pierwsza seria spotkań fazy grupowej DreamHack Masters Marseille 2018 dobiegła końca. Jako ostatnie swoje zwycięstwa świętować mogły Team Liquid oraz...