Delord

Penguins za burtą European Masters. Dzisiaj o utrzymanie powalczy iHG

Pierwszy dzień play-offów European Masters zakończony. Za nami mecze pierwszej rundy fazy pucharowej, w której udział weźmie dwanaście uczestników zakwalifikowanych z rozgrywek grupowych. Wczoraj zostały rozegrane dwa pierwsze starcia 1/8 finału, a razem z ich końcem poznaliśmy kolejne drużyny, które pożegnały się z szansą na mistrzostwo EU Masters.

Niestety, jedną z nich jest zespół naszych rodaków – Piotra „Glebo” Dąbrowskiego i Bartosza „Ippona” Dzikowskiego. Penguins, w składzie którego grają obydwaj Polacy, musiało uznać wyższość Ninjas in Pyjamas po dość jednostronnym starciu. O ile pierwsza mapa ciągnęła się przez pół godziny, to druga już zakończyła się powtórną eksplozją Nexusa „Pingwinów” jeszcze przed upływem dwudziestej piątj minuty.

W drugim starciu wczorajszego wieczora zmierzyły się Misfits Academy i KlikTech. Po nieco bardziej wyrównanym starciu (choć dalekim od jakkolwiek zaciętego) zwyciężył w większości serbski skład, zapewniając sobie udział w ćwierćfinale. W walce o półfinał Milica i kompani zmierzą się z MAD Lions, w składzie którego gra Oskar „Selfmade” Boderek.

Wyniki pierwszych meczów play-offów European Masters:

Czwartek, 19 kwietnia 2018
18:00 Penguins 0:2 Ninjas in Pyjamas Bo3
21:00 Misfits Academy 0:2 KlikTech Bo3

Już dziś czekają nas kolejne mecze pierwszej rundy play-offów w ramach EU Masters. Na początek ostatnia nadzieja ESL Premiership, exceL eSports podejmie triumfatora zmagań Skandynawii – Team Atlantis. Następnie w akcji zobaczymy naszą rodzimą piątkę grającą pod banderą Illuminar Gaming. Podopieczni Fryderyka „Veggiego” Kozioła podejmą drugą formację grupy D, czyli Movistar Riders.

Harmonogram dzisiejszych spotkań European Masters:

Piątek, 20 kwietnia 2018
18:00 exceL eSports vs Team Atlantis Bo3
21:00 Movistar Riders vs Illuminar Gaming Bo3

Mecze European Masters będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:00, wraz ze startem meczu exceL z Atlantis. Drabinkę play-offów oraz inne informacje dotyczące EU Masters znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DH Masters: SK Gaming vs mousesports – statystyki graczy

Jake "Stewie2K" Yip nie będzie wspominał najlepiej swojego debiutanckiego lana w barwach SK Gaming. Amerykanin nie zbawił bowiem latynoskiej formacji,...