Przed nami trzecia runda Polskiej Ligi Esportowej, która po raz pierwszy rozegrana zostanie na lanie. Zawodnicy powalczą o kolejne punkty przed publicznością na Good Game Expo w Nadarzynie. Będziemy świadkami aż pięciu spotkań na dziesięciu mapach.

Na najbardziej wyrównane pojedynki będzie trzeba czekać aż do 16:30, gdy swój mecz rozegrają x-kom oraz Pompa Team. 71% Graczy STS sądzi, że górą w tym pojedynku będzie ekipa Tecka, mimo że analitycy STS uważają remis za najbardziej prawdopodobny. Gracze STS nie są również pewni wyniku spotkania między ekipą SZPERA, a Izako Boars. 32% osób uważa, że Dziki utrą nosa faworytowi i zgarną pełną pulę.

W trzech pozostałych meczach faworyt może być tylko jeden. Zarówno analitycy, jak i Gracze STS nie mają żadnych wątpliwości, że komplet punktów zdobędzie AGO Esports (96%), Kinguin (97%) oraz Codewise Unicorns (91%). Szczególnie dobrze w ostatnim czasie wygląda forma Jednorożców, którzy nie zawahali się użyć poczwórnego boosta na Overpassie przeciwko PACT w ostatniej kolejce PLE.

Czy w tej kolejce zobaczymy podobne zagrania i duże emocje? Na to liczymy!