T-Mobile Liga Akademicka

Dziś półfinały TMLA w League of Legends

Dziś wieczorem rozegrane zostaną dwa półfinałowe spotkania T-Mobile Ligi Akademickiej w League of Legends. Pierwszy z pojedynków decydujących o tym, kto awansuje do wielkiego finału wystartuje o 18:00.

Czwartkowe zmagania zainaugurują reprezentanci Górników z Politechniki Śląskiej oraz Inżynierów z Politechniki Wrocławskiej. Pierwsza z wymienionych formacji przez fazę grupową przeszła tracąc w sumie tylko jedną mapę, zaś druga na jej drodze staną mistrzowie pierwszej edycji zmagań. W drugim półfinale pojedynkować się będą Tyranozaury z Wojskowej Akademii Technicznej i Lwy z Politechniki Gdańskiej. Szczególnie warto zwrócić uwagę na pierwszą z drużyn, która w tym sezonie T-Mobile Ligi Akademickiej nie zaznała jeszcze goryczy porażki i do dzisiejszego meczu także podchodziła będzie jak faworyt.

Transmisja dostępna będzie na oficjalnym kanale TMLA na Twitchu, natomiast aktualne informacje znajdziecie na stronie internetowej rozgrywek.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TyLoo znów lepsze od AGO! Qi Invitational nie dla Polaków

Finał Qi Invitational w Belgradzie nie dla AGO Esports! Drużyna z polski w pierwszym czwartkowym półfinale okazała się słabsza od TyLoo, które na prze...

>