STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

eUnited zapewnia sobie awans do ósmego sezonu amerykańskiej ESL Pro League

eUnited zapewniło sobie awans do ESL Pro League Season 8 poprzez zwycięstwo w finałowym meczu amerykańskiej edycji ESEA Mountain Dew League. Drużyna ta była najlepsza przez całe rozgrywki, co udowadnia zwycięstwo w sezonie zasadniczym oraz brak straty mapy w play-offach. Mierzyli się ona ze Swole Patrol, które w fazie ligowej zajęło trzecie miejsce. Podczas pierwszej […]

eUnited zapewniło sobie awans do ESL Pro League Season 8 poprzez zwycięstwo w finałowym meczu amerykańskiej edycji ESEA Mountain Dew League. Drużyna ta była najlepsza przez całe rozgrywki, co udowadnia zwycięstwo w sezonie zasadniczym oraz brak straty mapy w play-offach. Mierzyli się ona ze Swole Patrol, które w fazie ligowej zajęło trzecie miejsce.

Podczas pierwszej mapy, czyli na wybranym przez siebie Nuke’u, Swole Patrol dosłownie zniszczyło przeciwników, kończąc rozgrywkę tylko z trzema straconymi rundami. Na szczególną pochwałę zasługują Ryan oraz Cooper-. Obaj gracze wykręcili KD Ratio powyżej 4,0, ustrzeliwszy kolejno 23 i 21 fragów przy pięciu śmierciach.

Druga mapa (Inferno) także rozpoczęła się lepiej dla Swole Patrol, które wygrało swoje terro 10:5. Traktowane jako faworyt eUnited wróciło jednak z impetem i drugą połowę wygrało 11:0, a całą mapę 16:10. Bardzo dobrą grę zaprezentował jedyny Kanadyjczyk – moose, któremu udało się zdobyć 21 zabójstw przy 10 śmierciach.

Rozstrzygnąć sprawę awansu miała ostatnia mapa – Overpass. Faworyci spotkania – eUnited – rozpoczęli to spotkanie bardzo dobrze, wygrywając pierwszą połowę po stronie CT 10:5. Po raz kolejny moose oraz cała jego drużyna prezentowali świetną grę, która zaowocowała wynikiem 14:5. Wtedy SwolePatrol zaczęło wracać do meczu i zwyciężyło aż osiem rund z rzędu, jednak eUnited potrafiło skoncentrować się na koniec i zwyciężyło wynikiem 16:13 i cały mecz 2:1.

Na ten moment pewne gry w EPL są następujące ekipy:

Cloud9 eUnited Ghost Gaming Team Liquid
Luminosity Gaming NRG Esports OpTic Gaming Renegades
Rogue SK Gaming

eUnited zakończyło już swoje mecze i zapewniło sobie awans do EPL, natomiast Swole Patrol trafia do baraży. Pierwszy mecz zespół ten rozegra już dzisiaj o 21:00 przeciwko ex-Splyce.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: destroj nowym graczem Pompa Teamu

Od momentu sformowania w styczniu tego roku nowy skład Pompa Teamu zdążył już przejść szereg zmian. Nie inaczej jest dziś, gdyż do ekipy oficjalnie do...