Łukasz "Prawus" Ganczewski - dobrze znany komentator Counter-Strike: Global Offensive i były menedżer między innymi GF-Gaming nawiązał współpracę z zespołem Mariusza "Loorda" Cybulskiego. Drużyna obecnie szuka organizacji, która wsparłaby ich w występach w turniejach. Nowy menedżer przyznaje, że prowadzą już rozmowy z kilkoma gamingami, ale dopiero niebawem okaże się, w jakich barwach będą grać.

 

Dawno nie udzielałem się w sprawach typowo związanych z esportem, pomijając oczywiście komentowanie. Po części brakowało mi mieć możliwość kontaktu z jedną drużyną której mogę kibicować i cieszyć się ich sukcesem :) Na szczęście dzisiaj nadarzyła się do tego okazja! Razem z chłopakami z Dobry&Gaming wkraczamy do gry, może niedługo zobaczycie nas pod banderą esportowej organizacji - napisał Prawus na swoim fan page'u.

 

Rozmowy na szczęście już są prowadzone mamy na oku kilka organizacji. Póki co na spokojnie podchodzimy do sprawy ale mogę zapewnić, że jeśli już gdzieś dołączymy to na pewno będzie to organizacja warta uwagi - dodaje w rozmowie z cybersport.pl.

 

Prawus jednak nie zdradził, czy w rozmowach pojawiają się też polskie organizacje. Stwierdził jednak, że są otwarci na wszystkie propozycje.

 

Skład Dobry&Gaming:

 

:polska: Mariusz "Loord" Cybulski
:polska: Piotr "peet" Ćwikliński
:polska: Bartosz "Hyper" Wolny
:polska: Krystian "uszy" Siekański
:polska: Jacek "minise" Jeziak