STS
Kubz
fot. Riot Games

Kubz głównym trenerem Vodafone Giants, Naruterador trenerem strategicznym

Vodafone Giants, znane do niedawna jako Giants Gaming postanowiło wykorzystać przerwę między splitami i dokonało roszad w sztabie szkoleniowym dywizji EU LCS. Z funkcją głównego trenera pożegnał się Ramón „Naruterador” Meseguer, który od teraz pełnił będzie rolę trenera strategicznego. Jego miejsce w roli pierwszego szkoleniowca zajmie były trener Fnatic Academy – Kublai „Kubz” Barlas. We […]

Vodafone Giants, znane do niedawna jako Giants Gaming postanowiło wykorzystać przerwę między splitami i dokonało roszad w sztabie szkoleniowym dywizji EU LCS. Z funkcją głównego trenera pożegnał się Ramón „Naruterador” Meseguer, który od teraz pełnił będzie rolę trenera strategicznego. Jego miejsce w roli pierwszego szkoleniowca zajmie były trener Fnatic Academy – Kublai „Kubz” Barlas.

Kubz swój okres świetności miał właśnie prowadząc skład FNA w wiosennym splicie Challenger Series EU 2017. Jego podopieczni zajęli drugie miejsce podczas fazy zasadniczej, a w meczu o Promotion Tournament pokonali Paris-Saint Germain eSports 3:2. Dwukrotnie wygrywając z Giants Gaming podczas baraży Fnatic Academy zapewniło sobie miejsce w EU LCS, jednak jego slot został wykupiony przez Ninjas in Pyjamas, które obsadziło wyjściowy skład zupełnie nowymi zawodnikami i sztabem szkoleniowym. Od tego momentu Kubz nie dołączył do żadnej drużyny – aż do wczoraj.

Kubz
Kublai „Kubz” Barlas
Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do Vodafone Giants i czekam z niecierpliwością na letni split. Jestem bardzo szczęśliwy mogąc pracować z tymi graczami i sztabem szkoleniowym oraz optymistycznie podchodzę do naszych szans w tym sezonie. Niech to będzie ostrzeżenie dla całego EU LCS… „Late Game King” powrócił!

Tak prezentuje się sztab szkoleniowy Vodafone Giants na EU LCS 2018 Summer Split:

  • Menedżer – Alberto Royo
  • Trener główny – Kublai „Kubz” Barlas
  • Trener strategiczny – Ramón „Naruterador” Meseguer
  • Psycholog – Guillermo Mendoza
  • Analityk – Samuel Moreno
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EnVy nie wystartuje w ESEA MDL

Już we wtorek startuje kolejny, już 28. sezon ESEA Mountain Dew League, podczas którego zobaczymy m.in. cztery polskie formacje. Udziału w rozgrywkach...