Po zaledwie trzech miesiącach gry, Lily "ProMise9k" Chen rozstała się z CLG Red. 27-letnia zawodniczka nie prezentowała się co prawda najgorzej, jednak zdecydowano się ją poświęcić, by zrobić miejsce dla powracającej żywej legendy drużyny. W składzie ponownie pojawiła się bowiem Stephanie "missharvey" Harvey.

Kanadyjska zawodniczka ma za sobą bogatą karierę sięgającą jeszcze czasów Counter-Strike'a 1.6. Wówczas mogliśmy oglądać ją pod banderą SK Ladies i UBINITED, jednak trzy lata po nadejściu wersji Global Offensive Harvey przeniosła się do Counter Logic Gaming. To właśnie z tą formacją udało jej się m.in. trzykrotnie stanąć na podium Intel Challenge Katowice, jednak latem ubiegłego roku zdecydowała się odejść. Przez jakiś czas grywała w miksie Those Damn Canadians, który na światowych finałach WESG 2017 zajął trzecie miejsce, ale teraz po roku przerwy postanowiła ponownie przywdziać barwy CLG.

Jestem niesamowicie podekscytowana faktem, że będę mogła współpracować z nowym składem CLG Red – przyznała 32-latka w oświadczeniu. – Jeśli więc nadal macie gdzieś koszulkę albo bluzę CLG Red z nickiem missharvey to... czas wyjąć je ponownie! Życzcie nam powodzenia w następnym sezonie ESEA, bo będziemy występować w dywizji Advanced. Czeka nas sporo zabawy. Jestem podekscytowana możliwością zaprezentowania moich nowych umiejętności i perspektywą gry z moją nową drużyną – dodała.

W tej sytuacji skład CLG Red prezentuje się następująco:

  • Diane „di^” Tran
  • Benita „bENITA” Novshadian
  • Jennifer „refinnej” Le
  • Emma „Emy” Choe
  • Stephanie "missharvey" Harvey
  • Abraham „abE” Fasli – testowany trener