Oglądanie w akcji legendarnych zawodników to zawsze gratka dla fanów Counter-Strike'a. Nie można więc pominąć faktu, że już w nadchodzącym sezonie północnoamerykańskiej ESEA Open zobaczymy w akcji aż pięciu graczy, których ksywki kojarzy prawdopodobnie każdy fan produkcji Valve.

Przede wszystkim w składzie, który otrzymał wiele mówiącą nazwę Old Guys Club, spotka się trzech byłych graczy Cloud9. Po ponad dwóch latach przerwy w jednym zespole ponownie spotkają się Jordan "n0thing" Gilbert, Michael "shroud" Grzesiek oraz Sean "seang@res" Gares. Dwaj pierwsi w ubiegłym roku zostali odsunięci od drużyny C9, zaś ostatni jeszcze kilka miesięcy temu grał na Majorze w barwach Misfits Gaming. Teraz jednak każdy z nich pozostaje bez przynależności klubowej.

Na tym znane nazwiska się nie kończą. W ekipie zobaczymy bowiem również Robina "Fifflarena" Johanssona, który przygodę z profesjonalnym graniem zakończył już kilka lat temu, ale wcześniej zdążył sięgnąć wraz z Ninjas in Pyjamas po triumf na Majorze. Od dłuższego czasu Szwed spełnia się w roli komentatora i analityka, pojawiając się na najważniejszych imprezach. Ostatni fotel zajmie natomiast Tomi "lurppis" Kovanen, który bardziej rozpoznawalny będzie zapewne wśród fanów CS-a 1.6,w czasach którego grał m.in. dla Evil Geniuses.

Skład Old Guys Club prezentuje się następująco:

  • Robina "Fifflaren" Johansson
  • Tomi "lurppis" Kovanen
  • Jordan "n0thing" Gilbert
  • Sean "seang@res" Gares
  • Michael "shroud" Grzesiek oraz