Przez zaledwie trzy tygodnie Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty znajdował się w gronie bezrobotnych. Polski zawodnik, który w połowie kwietnia rozstał się z PANTHERS Gaming, został oficjalnie zaprezentowany jako nowy członek Berzerk.

21-letni zawodnik już od dłuższego czas występuje poza granicami naszego kraju, a od ponad dwóch lat związany jest ze sceną niemiecką. W tym okresie reprezentował barwy m.in. DIVIZON i wspomnianego PANTHERS, z którym dotarł do półfinału wiosennej edycji organizowanych przez ESL Mistrzostw Niemiec. Mimo tak ogromnego sukcesu sytuacja wewnątrz zespołu nie wyglądała najlepiej, a wewnętrzne nieporozumienia nawarstwiały się, przez co ostatecznie Polak musiał odejść.

Teraz po krótkiej przerwie powraca już pod banderą Berzerk, gdzie spotka m.in. znanego z PENTA Sports Tahsina "tahsiNa" Sarikayę. Poza Głowatym szeregi ekipy zasilił także Meriton "MALI" Ibrahimi, wobec czego w składzie zabrakło już miejsca dla Volkana "Badshaha" Tuny, który po czterech miesiącach gry został przesunięty na ławkę rezerwowych. Warto jednak zaznaczyć, że ruch ten miał miejsce na wyraźne życzenie tureckiego gracza.

W tej sytuacji skład Berzerk prezentuje się następująco:

  • Manuel "SolEk" Zeindler
  • Tahsin "tahsiN" Broschk
  • David "dav1dK" Konkol
  • Meriton "MALI" Ibrahimi
  • Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty