Pierwszy w tym roku przystanek z serii DreamHack Open dobiegł końca. Ostatecznie po triumf w Tours sięgnęło North, które w wielkim finale aż 2:0 pokonało HellRaisers. Mimo to sygnowaną przez HLTV nagrodę dla MVP całej imprezy zgarnął Issa "ISSAA" Murad, jeden z członków przegranej ekipy.

Jordańczyk rozpoczął zawody najgorzej, jak tylko mógł – od fatalnego występu z Teamem EnVyUs, podczas którego zdobył tylko osiem fragów, ginąc przy tym aż siedemnastokrotnie! Potem było już jednak lepiej – Murad w ogromnym stopniu przyczynił się do kolejnych zwycięstw swojej drużyny, a prawdziwy koncert dał podczas starcia z The Imperial. Na Duscie2 21-latek wypracował sobie bowiem kosmiczny rating na poziomie 2,44! Także podczas nieudanego finału przeciwko North to właśnie ISSAA był jednym z jaśniejszych punktów HR i to m.in. dzięki jego postawie zespół był jeszcze w stanie do pewnego momentu walczyć o odwrócenie losów spotkania.

Gracz z Jordanii do HellRaisers zawitał w sierpniu ubiegłego roku i wcześniej nie miał okazji do regularnej gry na najwyższym światowym poziomie. Dlatego też nie ma się co dziwić, że dzisiejsze wyróżnienie jest pierwszym tego typu w jego dotychczasowej karierze.