STS
Giants Gaming
fot. Riot Games

ESPN: SirNukesAlot nowym wspierającym Vodafone Giants

Według doniesień ESPN Esports, Vodafone Giants znalazło już następcę Raphäela „Targamasa” Krabbé, który kilka dni temu rozstał się z formacją. Jak informuje amerykański serwis, miejsce Belga w składzie grającym w EU LCS zajmie były gracz Nerv i ALTERNATE aTTaX – Risto „SirNukesAlot” Luuri. Choć nie wszyscy mogą kojarzyć estońskiego wspierającego, to walczył on o awans do EU […]

Według doniesień ESPN Esports, Vodafone Giants znalazło już następcę Raphäela „Targamasa” Krabbé, który kilka dni temu rozstał się z formacją. Jak informuje amerykański serwis, miejsce Belga w składzie grającym w EU LCS zajmie były gracz Nerv i ALTERNATE aTTaX – Risto „SirNukesAlot” Luuri.

Choć nie wszyscy mogą kojarzyć estońskiego wspierającego, to walczył on o awans do EU LCS. W marcu 2016 roku w barwach Copenhagen Wolves awansował do Promotion Tournament, lecz jego zespół uległ Giants Gaming już w pierwszym meczu baraży, tracąc szansę na udział w letnim splicie najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywek.

W ostatnim czasie SirNukesAlot grał w ESL Meisterschaft reprezentując barwy wspomnianego już ALTERNATE aTTaX. Jego formacja zajęła piąte miejsce na koniec fazy zasadniczej, czyli tuż za czwórką gwarantującą sobie awans do play-offów. Wkrótce po zakończeniu niemieckich zmagań ATN rozwiązało dywizję LoL-a, a SirNukesAlot pozostał bez drużyny.

Potencjalny skład Vodafone Giants na letni split EU LCS:

Kim „Ruin” Hyeong-min
Charly „Djoko” Guillard
Felix „Betsy” Edling
Pierre „Steeelback” Medjaldi
Risto „SirNukesAlot” Luuri
Kublai „Kubz” Barlas

Informacja ta nie została póki co potwierdzona przez organizację, lecz wkrótce powinniśmy poznać oficjalnego następcę Targamasa. Na chwilę obecną pewnym jest, że rolę pierwszego trenera Vodafone Giants obejmie Kublai „Kubz” Barlas, zaś dotychczasowy szkoleniowiec, Ramón „Naruterador” Meseguer będzie trenerem strategicznym zespołu.

Więcej o potencjalnym dołączeniu SirNukesAlota do Vodafone Giants przeczytacie w tym miejscu.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niechciany w dignitas Voltage kończy karierę

Kilka dni temu przygoda Logana "Voltage'a" Longa z Teamem Dignitas zakończyła się. Okazuje się jednak, że młodego Amerykanina w ogóle nie zobaczymy ju...