STS

Aries zasila szeregi bbq OLIVERS

Nie tylko ekipy z LCS szykują swoje wyjściowe piątki przed startem letniego splitu regionalnych rozgrywek. Na wzmocnienie składu zdecydowało się również grające w LCK bbq OLIVERS. Ósma drużyna Korei Południowej pozyskała dodatkowego marksmana w postaci 18-letniego Lee „Ariesa” Chae-hwana. (재업로드) [선수 영입] bbq OLIVERS 새 선수 영입을 알려드립니다. 원거리딜러 포지션의 Aries 이채환 @coghksdl1212 선수를 영입 하였습니다. […]

Nie tylko ekipy z LCS szykują swoje wyjściowe piątki przed startem letniego splitu regionalnych rozgrywek. Na wzmocnienie składu zdecydowało się również grające w LCK bbq OLIVERS. Ósma drużyna Korei Południowej pozyskała dodatkowego marksmana w postaci 18-letniego Lee „Ariesa” Chae-hwana.

Ze względu na swój młody wiek próżno oczekiwać wielkich zasobów doświadczenia Ariesa. Z wartych uwagi profesjonalnych turniejów 18-letni marksman wziął udział w KeSPA Cup 2017, podczas którego jego I Gaming Star (obecnie ES Sharks) przegrało właśnie z bbq OLIVERS. W myśl zasady „jeśli nie możesz ich pokonać, to do nich dołącz” Aries zasilił szeregi BBQ, gdzie najprawdopodobniej będzie walczył o miejsce w wyjściowym składzie z dotychczasowym strzelcem – Jang „Ghostem” Yong-junem.

Obecny skład bbq OLIVERS:

bbq OLIVERS Kim „Crazy” Jae-hee
Kim „Bono” Gi-beom
Kim „Trick” Gang-yun
Kang „Tempt” Myung-gu
Lee „Aries” Chae-hwan
Jang „Ghost” Yong-jun
Lee „IgNar” Dong-geun
Kim Ga-ram

Biorąc pod uwagę rezultat wiosennej rundy LCK 2018 trudno się dziwić włodarzom bbq OLIVERS, że szukają alternatyw. Ósme miejsce na koniec fazy zasadniczej z pewnością nie daje powodów do dumy. Na chwilę obecną nie ma oficjalnej informacji dotyczącej startu letniej rundy LCK, lecz możemy oczekiwać, że nastąpi to w połowie czerwca. Być może wówczas będziemy mieli możliwość przekonać się, na co stać Ariesa.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Xyp9x: Organizatorzy turniejów powinni wspólnie stworzyć perfekcyjny HUD

Podczas prawie każdego większego turnieju Counter-Strike: Global Offensive powraca temat wyglądu HUD-u w grze. Nie inaczej jest podczas StarSeries i-L...