Faza grupowa StarSeries i-League Season 5 dobiegła końca, ale prawdziwe emocje związane z ukraińską imprezą jeszcze przed nami. Wszystko dlatego, że już jutro startują play-offy, w których udział weźmie m.in. niepokonane jak dotychczas AGO Esports.

Polska formacja przebrnęła przez pierwszy etap zawodów z ogromną łatwością, tracąc przy tym tylko jedną mapę. Teraz jednak przed Damianem "Furlanem" Kisłowskim i jego kolegami kolejne wyzwanie w postaci North. Zespół z Danii miał ogromne problemy z uzyskaniem awansu i udało mu się to dopiero w 5. rundzie, gdy 2:0 ograł GODSENT. Niemniej wcześniej musiał uznać wyższość m.in. mousesports oraz Ninjas in Pyjamas, czyli ekip, które... zostały przez AGO pokonane.

Na prawdziwy hit zapowiada się z kolei starcie SK Gaming z Natus Vincere. Ten mecz będzie mieć szczególne znaczenie zwłaszcza dla Oleksandra "s1mple'a" Kostylieva oraz Egora "flamiego" Vasilyeva – przypomnijmy, że kilka tygodni temu obaj gracze byli bliscy przenosin właśnie do SK, ale koniec końców z ich transferu nic nie wyszło. Ukrainiec i Rosjanin będą więc mogli pokazać swoim niedoszłym kolegom jak wiele stracili nie decydując się ostatecznie na ich pozyskanie.

Komplet par ćwierćfinałowych prezentuje się następująco:

2 czerwca

Ćwierćfinał

09:00 Team Liquid vs NRG Esports BO3
12:00 AGO Esports vs North BO3
15:00 mousesports vs Ninjas in Pyjamas BO3
18:00 SK Gaming vs Natus Vincere BO3

Wybrane mecze StarSeries i-League Season 5 wraz z polskim komentarzem oglądać można za pośrednictwem polskiego kanału StarLaddera, który znajduje się pod tym adresem. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.