STS
fot. DreamHack/Abraham Engelmark

Startuje charytatywny turniej Fortnite Celebrity Pro-Am, wśród uczestników m.in. izak i Friz

Dziś oficjalnie rozpoczynają się targi Electronic Entertainment Expo, zwane popularnie E3. To właśnie tam zgromadzona w Los Angeles Convention Center publika będzie mogła po raz pierwszy zobaczyć w akcji, a nawet samodzielnie wypróbować kilka nadchodzących tytułów od wiodących producentów gier. Ale to nie wszystko – dziś w nocy rozegrany zostanie także charytatywny turniej Fortnite Celebrity Pro-Am.

W sumie udział w zawodach weźmie pięćdziesiąt par złożonych z jednego streamera oraz jednego celebryty. Wśród tej liczącej sto osób grupki znalazło się miejsce także dla dwóch przedstawicieli Polski. Na imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć Piotra „izaka” Skowyrskiego, który już od wielu miesięcy transmituje swoją grę w Fortnite’a. Partnerem właściciela Izako Boars będzie amerykański DJ, Andre „Dezo” Haglund. Ponadto o zwycięstwo powalczy Karol „Friz” Wiśniewski, rodzimy youtuber, a towarzyszyć mu będzie aktor Geoffrey Arend.

Zmagania startują o godzinie 00:30 polskiego czasu, a śledzić je będzie można za pośrednictwem YouTube’aTwitchaTwitteraFacebooka oraz Mixera. Łączna pula nagród Fortnite Celebrity Pro-Am to aż 3 miliony dolarów, z czego zwycięski duet zgarnie 1 milion. Kwota ta zostanie jednak przekazana na wskazany przez triumfatorów cel charytatywny.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro poznało swoich rywali na CS:GO Asia Championships 2018

Ostatnimi czasy Virtus.pro coraz rzadziej ma okazję zaprezentować się na najważniejszych turniejach w Europie czy Ameryce Północnej. Mimo wszystko jed...