STS
fot. Nintendo

Fortnite także na Nintendo Switch. Premiera już dziś!

Premiera Fortnite’a na kolejnej platformie wydawała się być tylko kwestią czasu, zwłaszcza po niedawnych plotkach. Dopiero dziś jednak na targach E3 otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie – hitowa produkcja studia Epic Games pojawi się także na Nintendo Switch!

A raczej pojawiła się, bowiem premiera nowego portu miała miejsce właśnie dziś i już teraz wszyscy posiadacze japońskiej konsoli mogą nabyć go zupełnie za darmo w eShopie. Użytkownicy wersji na Switcha, tak jak i wszystkich pozostałych, mogą spodziewać się regularnych aktualizacji dodających nową zawartość oraz naprawiających pojawiające się tu i ówdzie błędy. Ponadto możliwa będzie także wspólna gra z graczami z komputerów osobistych czy też Xboxa. W tej całej beczcie miodu jest jednak mała łyżka dziegciu – w grze zabraknie trybu Save the World.

Od czasu swojej premiery w lipcu ubiegłego roku pozostający nadal w trybie wczesnego dostępu Fortnite: Battle Royale zaskarbił sobie ogromną sympatię sporej rzeszy gamingowej społeczności. Obecnie gra dostępna jest na PlayStation 4, Xbox One, komputerach z systemem Windows i MacOS, a także telefonach z Androidem oraz iOS. Do tego grona dziś dołączył również Switch.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kamil nie jest już graczem KPI

Trzynaście dni – tyle trwała przygoda Kamila "kamila" Kamińskiego z KPI Gaming. Polak dołączył do hiszpańskiej organizacji pod koniec maja, ale dziś p...