STS
FC Schalke 04 Vander
fot. Riot Games

Udany start Schalke 04 w letnią rundę EU LCS. Vander i spółka lepsi od UoL

Trzeci mecz pierwszego dnia letniej rundy EU LCS 2018 Summer Split zakończony. W meczu FC Schalke 04 Esports z Unicorns of Love lepsza okazała się formacja z Gelsenkirchen. Zespół Oskara „Vandera” Bogdana mimo początkowych problemów wrócił na właściwe tory i zdobył pierwsze zwycięstwo podczas Summer Split.

FC Schalke 04 Esports 1:0
Unicorns of Love

Choć pierwsza krew oraz wieża została zdobyta przez Schalke, to UoL miało przewagę w złocie w początkowych minutach. „Jednorożce” ruszyły z kopyta w 13. minucie, gdy po wygranej walce w okolicach górnej linii przejęli zupełną kontrolę nad mapą. W przeciągu kolejnych pięciu minut padły wszystkie wieże zewnętrzne S04. Mimo to Schalke zdołało wyrównać stan złota w 27. minucie, wyłączając trójkę rywali z gry i zdobywając Nashora. Zaledwie sześć minut później zespół polskiego wspierającego był już pod Nexusem rywali i dopełnił formalności.

Za kilka minut rozpocznie się przedostatnie starcie pierwszego dnia letniej rundy EU LCS 2018 Summer Split. G2 Esports Marcina „Jankosa” Jankowskiego stanie do walki z ROCCAT. Wszystkie mecze EU LCS możecie obejrzeć w ESL.TV Polska. Po więcej informacji dotyczących najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Vodafone Giants

EU LCS: Giants wygrywa z H2K po wielu zwrotach akcji

Giants po istnym rollercoasterze zdołało wygrać z H2K w drugim meczu letniej rundy EU LCS 2018. Po 45-minutowej potyczce podopieczni hiszpańskiej orga...