Giants Kashtelan
fot. facebook.com/LigaDeVideojuegosProfesional/

Kashtelan rezerwowym zawodnikiem europejskiego Giants Gaming

Dzisiaj do bazy kontraktów EU LCS zostało dodane nazwisko kolejnego Polaka. Chodzi o Gawła „Kashtelana” Paprzyckiego, który został rezerwowym Giants.

Polski midlaner dotychczas był w podstawowym składzie hiszpańskiej dywizji ów organizacji. Sytuacja ta nadal się utrzymuje, jednak dodatkowo Kashtelan został zakontraktowany w głównej drużynie. Oficjalna strona podaje, że jak na razie dokumenty podpisane zostały do dnia 30 września, czyli do końca splitu.

Paprzycki jest piątym Polakiem, który znajduje się w bazie kontraktów najlepszych europejskich rozgrywek. Pozostała czwórka to oczywiście: Marcin „Jankos” Jankowski, Oskar „Vander” Bogdan, Jakub „Jactroll” Skurzyński oraz Marcin „Selfie” Wolski.

Główna drużyna Giants zajmuje w tym momencie miejsce w środku tabeli EU LCS z bilansem 1-1. Hiszpańska dywizja plasuje się na trzeciej lokacie tamtejszej ligi z trzema zwycięstwami. Taką samą liczbę meczów udało jej się zremisować, a uznać wyższość przeciwników musiała tylko w jednym spotkaniu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Faker

ADD: Faker nie gra sparingów z SKT T1

Gracz koreańskiej drużyny MVP, Kang "ADD" Geon-mo, po zwycięstwie nad SK telecom T1 w drugim tygodniu LCK wspomniał, że Lee "Faker" Sang-hyeoknie ucze...