Splyce Nisqy
fot. Riot Games

UoL pogrąża Splyce na ostatnim miejscu w tabeli EU LCS

Sytuacja Splyce w EU LCS pogorszyła się po raz kolejny. Dzisiaj Xerxe i spółka musieli uznać wyższość Unicorns of Love, przez co podopieczni Petera Duna drugi tydzień zakończą na ostatnim miejscu w tabeli. UoL z kolei może odetchnąć z ulgą, bo po słabej pierwszej kolejce udało im się sięgnąć po dwa zwycięstwa w drugiej rundzie zmagań.

Unicorns of Love 1:0
Splyce

Znacznie lepszy start miały „Jednorożce”. Pierwsze zabójstwo Splyce zdobyło w 15. minucie, lecz do tego czasu na koncie fragów Unicorns of Love widniała już czwórka, a ponadto Samux i spółka mieli o jednego Smoka Ognia więcej. Do 20. minuty UoL powiększyło swoją przewagę w złocie do blisko 7 tysięcy. Z pierwszym wzmocnieniem Nashora „Jednorożce” zniszczyły pierwszy inhibitor, a różnica w funduszach przekroczyła 10 tysięcy. W 27. minucie po natarciu dolną linią i wyłączeniu trzech rywali podopieczni Sheepy’ego mogli ruszyć na Nexus i dopełnić formalności.

Przed nami jeszcze jedno spotkanie w ramach drugiego tygodnia EU LCS 2018 Summer Split. Team Vitality Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego podejmie obecnego mistrza Europy, czyli Fnatic. To starcie będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Więcej informacji dotyczących EU LCS 2018 Summer Split znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
G2 Jankos

G2 Esports zbyt silne dla H2K. Zespół Jankosa pozostaje na szczycie EU LCS

W dzisiejszym starciu dwóch drużyn z Polakami w składzie w ramach EU LCS lepsza okazała się formacja Marcina "Jankosa" Jankowskiego. G2 Esports po zal...