To nie koniec zmian w strukturach G2 Esports. Analityk zespołu CS:GO, Niclas "enkay J" Krumhorn, wyraził zamiar odejścia z hiszpańskiej organizacji. Niemiec poinformował o swojej decyzji za pośrednictwem wpisu na Twitterze.

Krumhorn dołączył do hiszpańskiej organizacji w lutym ubiegłego roku. Jak stwierdził w pożegnalnym wpisie na Twitterze, kluczową rolę w podjęciu decyzji o odejściu miały ostatnie roszady w składzie. - W związku z tym, że Dan (apEX) oraz Nathan (NBK) znaleźli się na ławce, podjąłem decyzję o poszukiwaniu nowych wyzwań. Wciąż pozostaję powiązany kontraktem z G2, ale jestem otwarty na wszelkie oferty - napisał Niemiec.

- Chciałbym podziękować Alexowi, Danowi, Eddy'emu, Kenny'emu, Nathanowi, Oscarowi i Richardowi nie tylko za okazję do współpracy z jednymi z najlepszych graczy na świecie, ale za wszystko, co zrobili dla mnie na przestrzeni ostatnich szesnastu miesięcy. Mieliśmy razem parę złych, ale również wiele świetnych momentów i zawsze będę z rozrzewnieniem wspominał przeżyte wspólnie chwile - podsumował enkay J.

https://twitter.com/enkay_J/status/1011248116299980800