STS
fot. Blizzard

Oficjalnie: danye dołącza do Copenhagen Flames

To już pewne – Karol „danye” Szcześniak będzie kontynuować rywalizację także w nadchodzącym sezonie Overwatch Contenders. Polski DPS oficjalnie dołączył bowiem w szeregi Copenhagen Flames, które zdecydowało się na wymianę niemalże całego dotychczasowego składu.

Szcześniak w ostatniej edycji Contenders występował pod banderą Bazooka Puppiez, wraz z którym do niemalże ostatniej chwili walczył o awans do play-offów. Ostatecznie jednak ówczesna drużyna Polaka musiała obejść się smakiem, o czym przesądziła bolesna porażka z miksowym Young and Beautiful. Krótko po tym cała drużyna rozpadła się, a wszyscy zawodnicy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców.

Ostatecznie po dwóch miesiącach poszukiwań danye wylądował w Copenhagen Flames. Także ta formacja nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do udanych, bo chociaż wystąpiła w fazie pucharowej zaplecza Overwatch League, to pożegnała się z nią już w pierwszej rundzie. Podjęto więc drastyczne kroki – w zespole pozostali tylko Nikolai „naGGa” Dereli oraz Simon „Chubz” Vullo, pozostałe miejsca przypadły natomiast w udziale nowym nabytkom, w tym m.in. znanemu z rezerw New York Excelsior Mike’owi „Midnightowi” Ryanowi.

W tej sytuacji skład Copenhagen Flames prezentuje się następująco:

  • Nikolai „naGGa” Dereli
  • Simon „Chubz” Vullo
  • Karol „danye” Szcześniak
  • Mike „Midnight” Ryan
  • Danni „Ding” Rasmussen
  • Cem „immortal” Oezgecen
  • Felix „Lazarus” Welhelmy – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

enkay J w poszukiwaniu nowych wyzwań. Jego współpraca z G2 zmierza ku końcowi

To nie koniec zmian w strukturach G2 Esports. Analityk zespołu CS:GO, Niclas "enkay J" Krumhorn, wyraził zamiar odejścia z hiszpańskiej organizacji. N...