Bang
fot. Riot Games

Kolejna odsłona Telecom Wars na start trzeciego tygodnia LCK

Pora na kolejną dawkę emocji związanych z najlepszymi regionalnymi rozgrywkami LoL-a, czyli LCK! Już dziś o 10:00 rozpocznie się trzecia kolejka zmagań najlepszych drużyn League of Legends w Korei Południowej. Podobnie jak dotychczas czeka nas sześć dni rywalizacji, podczas których łącznie zobaczymy trzynaście meczów.

Na początek trzeciej rundy zobaczymy pierwsze w letniej rundzie Telecom Wars, czyli pojedynek SK telecom T1 z kt Rolster. Biorąc jednak pod uwagę słabą dyspozycję podopiecznych kkOmy, faworytem do zwycięstwa jest zespół Smeba. Znacznie większą niewiadomą jest rezultat drugiego wtorkowego meczu, w którym zmierzą się Griffin oraz KING-ZONE DragonX. Dzisiaj przekonamy się, czy pozycja beniaminka na fotelu lidera jest zasłużona, czy też była tylko wypadkową szczęśliwego harmonogramu.

Niemniej ciekawe starcie czeka nas również w niedzielę. Zespół mistrzów świata, czyli Gen.G podejmie Afreeca Freecs, które po wielu latach prób wreszcie ma realną szansę na sukces w LCK oraz wyjazd na tegoroczną edycję Worlds. Trzeci tydzień rywalizacji zwieńczy mecz drużyn z takim samym na chwilę obecną balansem zwycięstw – wspomnianymi już kt Rolster oraz MVP.

Harmonogram trzeciego tygodnia LCK 2018 Summer Split:

Wtorek, 26 czerwca
10:00 SK telecom T1 vs kt Rolster Bo3
13:00 KING-ZONE DragonX vs Griffin Bo3
Środa, 27 czerwca
7:00 MVP vs Hanwha Life Esports Bo3
10:00 Gen.G vs bbq OLIVERS bbq OLIVERS Bo3
13:00 Jin Air GreenWings vs Afreeca Freecs Bo3
Czwartek, 28 czerwca
10:00 kt Rolster vs Griffin Bo3
13:00 KING-ZONE DragonX vs SK telecom T1 Bo3
Piątek, 29 czerwca
10:00 Afreeca Freecs vs MVP Bo3
13:00 Jin Air GreenWings vs Gen.G Bo3
Sobota, 30 czerwca
10:00 Hanwha Life Esports vs KING-ZONE DragonX Bo3
13:00 bbq OLIVERS bbq OLIVERS vs SK telecom T1 Bo3
Niedziela, 1 lipca
10:00 Gen.G vs Afreeca Freecs Bo3
13:00 kt Rolster vs MVP Bo3

Wszystkie mecze LCK 2018 Summer Split będziecie mogli obejrzeć z angielskim komentarzem pod tym adresem. Transmisja rozpoczynać się będzie o godzinie 10:00 za wyjątkiem środy. Tego dnia pierwszy mecz wystartuje już o 7:00. Więcej informacji dotyczących letniej rundy koreańskich rozgrywek LoL-a znajdziecie na lolesports.com.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

pronax: Sądzę, że największym błędem GODSENT była próba odtworzenia składu Fnatic

Niedawno z counter-strike'owej mapy świata zniknęła organizacja GODSENT, która po nieco dwóch latach funkcjonowania została oficjalnie zamknięta. Tym...