STS
Bucu
fot. ESL/Kelly Kline

bucu w poszukiwaniu nowej drużyny

Podczas przerwy między rozgrywkami na polskiej scenie LoL-a zawodnicy często szukają nowych wyzwań. Na taki ruch zdecydował się również Marcin „bucu” Świech, który w ostatnim czasie reprezentował barwy Teamu Ascent. Za pośrednictwem swojego Twittera polski midlaner ogłosił gotowość do znalezienia nowej drużyny. Hello! I finally finished my studies and my contract with Team Ascent ended […]

Podczas przerwy między rozgrywkami na polskiej scenie LoL-a zawodnicy często szukają nowych wyzwań. Na taki ruch zdecydował się również Marcin „bucu” Świech, który w ostatnim czasie reprezentował barwy Teamu Ascent. Za pośrednictwem swojego Twittera polski midlaner ogłosił gotowość do znalezienia nowej drużyny.

Do Teamu DPD, który potem trafił pod banderę Ascent, bucu dołączył w styczniu tego roku, zajmując miejsce Krystiana „Czaru” Przybylskiego. Zespół Świecha został pozyskany przez organizację tuż przed półfinałami trzeciego sezonu Pucharu Polski Cybersport, które zostały rozegrane w Katowicach podczas IEM Expo. W barwach ACT bucu i spółka zdobyli między innymi wicemistrzostwo PPC oraz reprezentowali Polskę podczas pierwszej edycji European Masters. Po nieudanej w ich wykonaniu fazie zasadniczej Polskiej Ligi Esportowej organizacja rozstała się z dywizją League of Legends.

bucu jest pierwszym zawodnikiem Teamu DPD, który wyraził chęć znalezienia nowego zespołu. Czy w jego ślady pójdą inni zawodnicy – nie wiadomo. Na chwilę obecną pewną jest tylko zmiana na górnej alei. Jakub „Kubon” Turewicz dobrowolnie opuścił wyjściową piątkę, a wakat zostanie obsadzony zawodnikiem z tryoutów, o czym drużyna poinformowała na swoim Facebooku.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Magisk Astralis IEM Katowice

Astralis i ENCE zainaugurują ESL One Cologne 2018

Na tydzień przed startem ESL One Cologne 2018 organizatorzy imprezy rozlosowali wreszcie grupy, w jakich mierzyć się ze sobą będą poszczególni uczestn...