STS
fot. Izako Boars

Jutro startują europejskie finały kwalifikacji do PUBG Global Invitational. Zagra m.in. Izako Boars

Już jutro w Leicester rozpoczną się europejskie finały kwalifikacji do PUBG Global Invitational. W zawodach udział weźmie dwadzieścia zespołów, a na najlepsze czekać będzie spora część z puli nagród wynoszącej 100 000 dolarów oraz awans na światowe finały turnieju. Zmagania wystartują w piątek i potrwają do niedzieli. Przez trzy dni w Haymarket Theatre rozegranych zostanie […]

Już jutro w Leicester rozpoczną się europejskie finały kwalifikacji do PUBG Global Invitational. W zawodach udział weźmie dwadzieścia zespołów, a na najlepsze czekać będzie spora część z puli nagród wynoszącej 100 000 dolarów oraz awans na światowe finały turnieju.

Zmagania wystartują w piątek i potrwają do niedzieli. Przez trzy dni w Haymarket Theatre rozegranych zostanie piętnaście gier w trybie Squad FPP i TPP, a na koniec zliczone zostaną punkty. Formacja, które zdobędzie ich najwięcej zgarnie 20 000 dolarów.

Wszyscy uczestnicy europejskich finałów PUBG Global Invitational wyłonieni zostali poprzez internetowe turnieje kwalifikacyjne. W Leicester zobaczy między innymi Team Kinguin, Team Liquid, Rogue czy FaZe Clan. W Wielkiej Brytanii wystąpią także nasi rodacy. O awans na międzynarodowe rozgrywki o łącznej puli wynoszącej 2 miliony dolarów walczyć będą zawodnicy Izako Boars, którzy jeszcze jakiś czas temu znani byli jako Team Husaria. Ponadto, w składzie ELIGATEN Gaming oprócz dwóch Szwedów i Duńczyka znalazł się także Polak, Blaise.

Rozgrywki będziecie mogli oglądać już jutro na kanale PUBGPolska na Twitchu.

Przeczytaj poprzedni wpis: close

Politechnika Wrocławska reprezentantem Polski na europejskich finałach! Podsumowanie Edu Esports League

9 i 10 czerwca stolica Górnego Śląska stała się centrum akademickiej rywalizacji esportowej. W Katowice Gaming House odbyły się bowiem finały zerowego...