Zakończyło się pierwsze dzisiejsze spotkanie rozgrywane w ramach ESL One Cologne 2018. W meczu o możliwość dalszej gry na tym prestiżowym turnieju Renegades zmierzyło się z B.O.O.T-dream[S]cape. Jak można się było spodziewać wygrała bardziej doświadczona ekipa z kowbojem w logo, która pokonała rywali już po dwóch mapach.

Renegades 2 : 0 B.O.O.T-dream[S]cape

(ESL One Cologne – 1. runda drabinki przegranych grupy B)
16 9 Cache 6 9
7 2
16 8 Train 7 7
8 0
 Inferno 

Pierwsze cztery rundy podczas rozgrywki na Cache'u wpadły na konto zawodników Renegades. Po chwili B.O.O.T-dream[S]cape zaczęło przerywać zwycięski marsz Noaha "Nifty'ego" Francisa i spółki. Azjaci zdołali odrobić aż sześć oczek, dzięki czemu połówka zakończyła się tylko trzypunktowym prowadzeniem Kowbojów. W drugiej części spotkania drużyna Nevina "splashske'a" Awa nie miała jednak wiele do powiedzenia. Australijczycy, Amerykanin oraz Duńczyk bez większych problemów zwyciężyli na pierwszej mapie, ulegając jeszcze tylko dwa razy swoim przeciwnikom.

Początku walki na Trainie był bardzo wyrównany. Do zakończenia połówki rozpoczynającej to spotkanie żaden z zespołów nie potrafił wyjść na więcej niż trzypunktowe prowadzenie. Dopiero po zamianie stron ta sytuacja się zmieniła. Renegades nie pozwoliło już swoim rywalom na zwycięstwo w jakiejkolwiek rundzie, triumfująctym samym na drugiej mapie 16:7.

W chwili obecnej odbywa się spotkanie Teamu Liquid z North. Obie te formacje również walczą o pozostanie w ESL One Cologne. Transmisja wybranych meczów z polskim komentarzem dostępna jest w ESL.TV Polska. Zapraszamy również do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie więcej informacji na temat wyników, uczestników czy terminarza tych zawodów.