STS
fot. Riot Games

PawN wraca do gry w LCK

Heo „PawN” Won-seok już niedługo ponownie wesprze swoją drużynę w walce o mistrzostwo LCK Summer Split. Koreański zawodnik wraca bowiem do aktywnego składu kt Rolster po ponad miesięcznej przerwie. PawN zmuszony był odsunąć się od gry na początku czerwca, czego przyczyną była rekonwalescencja po odniesionych obrażeniach pleców, jednak kt Rolster zapewniło wtedy wszystkich fanów, że […]

Heo „PawN” Won-seok już niedługo ponownie wesprze swoją drużynę w walce o mistrzostwo LCK Summer Split. Koreański zawodnik wraca bowiem do aktywnego składu kt Rolster po ponad miesięcznej przerwie.

PawN zmuszony był odsunąć się od gry na początku czerwca, czego przyczyną była rekonwalescencja po odniesionych obrażeniach pleców, jednak kt Rolster zapewniło wtedy wszystkich fanów, że ich midlaner będzie gotowy do walki w drugiej połowie lata. Dotrzymali oni obietnicy i najprawdopodobniej 21-letni gracz pojawi się na środkowej linii już jutro, w meczu przeciwko Hanwha Life Esports.

Obecnie kt Rolster zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji ogólnej, mając na swoim koncie pięć zwycięstw oraz trzy porażki, a sam skład drużyny przedstawia się następująco:

Song „Smeb” Kyung-ho
Lee „Rush” Yoon-jae
Go „Score” Dong-bin
Son „Ucal” Woo-hyeon
Heo „PawN” Won-seok
Kim „Deft” Hyuk-kyu
Cho „Mata” Se-hyeong
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rogue czy compLexity? Dziś poznamy pierwszego zwycięzcę amerykańskiego Minora

Przed nami przedostatni dzień amerykańskiego Minora. Dziś też poznamy pierwszą szczęśliwą drużynę, która zapewni sobie awans na FACEIT Major London 20...