STS
Sater
fot. ESL/Bart Oerbekke

E-Blue Digital Paradox zwycięzcą drugich otwartych kwalifikacji do ESL MP w LoL-a

W nocy zakończył się drugi otwarty turniej kwalifikacyjny do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Po kilku godzinach przedzierania się przez kolejne rundy drabinki eliminacji w wielkim finale drugi raz z rzędu spotkali się reprezentanci Adive oraz E-Blue Digital Paradox. W pierwszych kwalifikacjach to drużyna Symeona „Meleksa” Smejkala zeszła zwycięsko z Summoner’s Rift, […]

W nocy zakończył się drugi otwarty turniej kwalifikacyjny do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Po kilku godzinach przedzierania się przez kolejne rundy drabinki eliminacji w wielkim finale drugi raz z rzędu spotkali się reprezentanci Adive oraz E-Blue Digital Paradox. W pierwszych kwalifikacjach to drużyna Symeona „Meleksa” Smejkala zeszła zwycięsko z Summoner’s Rift, lecz tym razem Bartosz „Sater” Szabliński i jego koledzy stanęli na wysokości zadania i zgarnęli 100 punktów rankingowych na swoje konto.

W początkowej fazie finałowego starcia obydwie formacje szły łeb w łeb i żadna z nich nie miała zamiaru odpuścić nawet na chwilę. Co prawda EDP wyszło na nieznaczne prowadzenie w złocie, ale to zawodnikom Adive udało się zgarnąć wszystkie trzy Górskie Smoki, co znacząco ułatwiło im natarcia na bazę rywala. Niemniej jednak Digital Paradox broniło się jak mogło i efektywnie odpierało wszelkie ataki, co skłoniło graczy Adive do podjęcia Nashora. Bartłomiej „Fresskowy” Przewoźnik nie miał jednak zamiaru pozwolić swoim oponentom na zgarnięcie fioletowego wzmocnienia i w ostatniej chwili zgładził Barona. Po tej stracie Szymon „Rektiv” Rybka i reszta nie byli już w stanie pokrzyżować planów przeciwników i w końcu musieli pogodzić się z porażką.

Tak prezentuję się pełny skład zwycięskiej drużyny:

Bartosz „Sater” Szabliński
Bartosz „Baton” Wick
Bartłomiej „Fresskowy” Przewoźnik
Wiktor „Ejsner” Świderski
Adrian „Trymbi” Trybus

Dzięki zwycięstwu we wczorajszych eliminacjach do 17. sezonu ESL MP w LoL-a E-Blue Digital Paradox zgarnęło 100 punktów kwalifikacyjnych, podczas gdy Adive musiało zadowolić się 80 punktami. Warto w tym miejscu zaznaczyć także, iż obydwie formacje zajmują aktualnie ex aequo pierwsze miejsce w rankingu.

Kolejny turniej eliminacyjny w League of Legends odbędzie się już w sobotę, 14 lipca. Zapisy prowadzone są tutaj.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fortnite 5. sezon

Nowy sezon Fortnite rozpoczęty! Zderzenie światów i mnóstwo nowości!

Na ten dzień czekały miliony graczy z całego świata. To dziś o 10:00 Epic Games wypuściło najnowszą aktualizację Fortnite, do którego zawitał sezon 5....