Znamy już wszystkie wyniki, które padły w grupie A Asia Minor Championship London 2018. Jako drugie awans do fazy play-off zapewniło sobie Renegades, które w decydującym meczu nie dało najmniejszych szans B.O.O.T-dream[S]cape, dzięki czemu zakończyło zmagania na drugim miejscu.

Renegades 2 : 0 B.O.O.T-dream[S]cape

(Asia Minor – decydujący mecz grupy A)
16 13 Dust2 2 5
3 3
16 13 Cache 2 6
3 4
 Train 

Początek spotkania w wykonaniu Renegades był iście piorunujący. Ekipa z Antypodów w nieprawdopodobnym stylu rozgromiła swoich oponentów, notując serię aż jedenastu zdobytych z rzędu punktów! Dopiero w dwunastej rundzie B.O.O.T-dream[S]cape zdołało wreszcie odeprzeć ataki rywali, ale nie zdało się to na zbyt wiele, bo tablica wyników do przerwy i tak wskazywała 13:2 na korzyść podopiecznych Steve'a "Ryu" Rattacasy. Kilka minut później było już po wszystkim, bo mimo straconej pistoletówki Australijczycy szybko dopełnili formalności, gromiąc ostatecznie przeciwników aż 16:5.

Na drugiej mapie, Cache'u, obraz gry nie uległ zmianie. Nadal to Renegades bez większych problemów kontrolowało przebieg tego pojedynku, a wygrana Karlo "USTILO" Pivac nawet przez moment nie była zagrożona. Całe starcie zamknęło się w zaledwie 21 rundach, a końcowy rezultat 16:6 w pełni oddaje skalę dominacji, jaka była udziałem faworytów. Powiedzieć, że B.O.O.T-d[S] zaprezentowało się w tym spotkaniu słabo, to tak, jakby nic nie powiedzieć – zespół z Singapuru wydawał się być momentami nieobecny i w tak mało chlubny sposób zakończył swoją jakże niespodziewaną przygodę z Minorem.

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu, zaś polska transmisja prowadzona jest na kanale ESPORT NOW. Po więcej informacji na temat Asia Minor Championship London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.