STS

GF-Gaming z dywizją CoD-a

W ostatnim czasie GF-Gaming jest coraz aktywniejsze. Dopiero co organizacja przyjęła dywizję World of Tanks, a dziś ogłosiła, że pod jej banderą będą grać także zawodnicy Call of Duty 4. Nowa sekcja reprezentowała wcześniej takie gamingi, jak Team Gameburg czy Magnetic eSports. Teraz będzie miała okazję wykazać się w barwach prężnie rozwijającego się GF-Gaming. Prawdopodobnie pierwszą okazją będzie turniej w Kielcach.

 

Zawody w stolicy województwa świętokrzyskiego mają odbyć się w wakacje lub we wrześniu. Prawdopodobnie będzie to pierwszy sprawdzian nowej sekcji GF, której skład przedstawia się następująco:

 

Artur „Talar” Karczmarczyk
Paweł „p4LLL” Wojda
Patryk „pTX” Pawlak
Aleksander „hiszpan” Dmowski
Grzegorz „Dedek” Szyszka 

 

Pierwszy krok już dawno za nami, czyli znalezienie 5 takich samych pod względem charakteru, a kolejny krok można powiedzieć, że dzięki wyuczonej przez życie cierpliwości sam przyszedł. Graliśmy sami dla siebie, aby czerpać przyjemność z gry a teraz wszystkim tym możemy się także podzielić z nową organizacją I TO JAKĄ!. Mówiąc szczerze nie zależało nam na żadnej innej, TA lub dalej gramy pod nazwą AMPOL, do której nie tylko my mamy szacunek po prostu marka sama w sobie. Od dzisiaj każdy nasz wynik będzie szedł także na konto GF-Gaming, czyli nasza mobilizacją wzrasta dwukrotnie. Warunki przyjęcia były po prostu nie do odrzucenia, a dokładniej mówiąc Jakub „pynio” Pyszczek nas zaskoczył za co jemu i całemu zarządowi chylimy czoła. Współpraca, która już od pierwszych kilku wymienionych słów stała się sympatyczna będzie także owocna – powiedział Grzegorz „Dedek” Szyszka, kapitan drużyny.

Przeczytaj poprzedni wpis: close

DieStar - Wreszcie da się grać w tę grę

Bezapelacyjnie najlepszy polski Terran, niedawny mistrz CyberCupa i ESL Pro Series VII, :polska: Marcin "DieStar" Wieczorek nie zamierza spoczywać na...