STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

HellRaisers zaproszone na Games Clash Masters

Kilka dni po zakończeniu drugich zamkniętych kwalifikacji do Games Clash Masters organizatorzy ujawnili drugą ekipę, która otrzymała bezpośrednie zaproszenie na zawody w Gdynii. Tym zespołem okazał się nie kto inny jak HellRaisers. Podopieczni Ivana „Johnty” Shevtsova niedawno zapewnili sobie awans na FACEIT Majora, a przy okazji wygrali też Minora regionu CIS. W rankingu HLTV europejska drużyna plasuje się […]

Kilka dni po zakończeniu drugich zamkniętych kwalifikacji do Games Clash Masters organizatorzy ujawnili drugą ekipę, która otrzymała bezpośrednie zaproszenie na zawody w Gdynii. Tym zespołem okazał się nie kto inny jak HellRaisers.

Podopieczni Ivana „Johnty” Shevtsova niedawno zapewnili sobie awans na FACEIT Majora, a przy okazji wygrali też Minora regionu CIS. W rankingu HLTV europejska drużyna plasuje się obecnie na piętnastej lokacie. Prowadzona przez Kirilla „ANGE1A” Karasiowa formacja spędzi następne miesiące w bardzo pracowity sposób. Już w pierwszym tygodniu sierpnia będziemy mogli ją oglądać na IEM Shanghai, a po krótkiej przerwie wystąpi także na DreamHacku Masters Stockholm. Wrzesień reprezentantom europejskiej organizacji upłynie zapewne pod znakiem Majora, a krótko po zakończeniu najważniejszych rozgrywek sezonu ANGE1 i spółka pojawią się w Trójmieście.

Po dzisiejszej informacji lista uczestników Games Clash Masters wygląda następująco:

AGO Esports Heroic Team Kinguin HellRaisers

Games Clash Masters odbędzie się między 28 a 30 września w Gdynii. W zawodach udział weźmie łącznie osiem drużyn, które podzielą między sobą 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Właściciel Riot Games wygrywa 2,9 mln dolarów w procesie sądowym przeciwko Mobile Legends

Tencent Holdings, czyli właściciel Riot Games, otrzymał 2,9 mln dolarów po wygranym procesie sądowym przeciwko twórcom Mobile Legends, czyli MOBY na u...