STS
Mush
fot. fb.com/teamdpdlol

Mush zajmie miejsce Kubona w Teamie DPD

Zaledwie miesiąc temu Team Ascent pożegnał się z dywizją League of Legends, pozostawiając piątkę znaną wcześniej jako Team DPD bez zatrudnienia. Parę dni później drużyna wpadła w spory kryzys i zaczęła tracić kluczowych zawodników. Jako pierwszy z zespołu odszedł Jakub „Kubon” Turewicz, który postanowił skupić się wyłącznie na streamowaniu. Jednakże dziś w końcu poznaliśmy jego […]

Zaledwie miesiąc temu Team Ascent pożegnał się z dywizją League of Legends, pozostawiając piątkę znaną wcześniej jako Team DPD bez zatrudnienia. Parę dni później drużyna wpadła w spory kryzys i zaczęła tracić kluczowych zawodników. Jako pierwszy z zespołu odszedł Jakub „Kubon” Turewicz, który postanowił skupić się wyłącznie na streamowaniu. Jednakże dziś w końcu poznaliśmy jego następcę, którym został Eryk „Mush” Kraszewski.

Mush w swojej profesjonalnej karierze przewijał się przez kilka różnych polskich drużyn. Mimo wielu prób nie jednak zdołał ani razu odnieść znaczącego sukcesu, zazwyczaj kończąc wszelakie rozgrywki na dość dalekich od podium lokatach. W ostatnich miesiącach Kraszewski rywalizował w 3. sezonie Polskiej Ligi Esportowej w trykocie proXima Gaming. Toplaner z pewnością nie może być zadowolony z wyników swojej byłej formacji, gdyż zmagania zakończyła ona na ostatnim miejscu w tabeli z zaledwie jednym zwycięstwem na koncie. Oprócz tego ma w swoim portfolio występy w ligach Półwyspu Apenińskiego. Od lipca 2017 roku do marca bieżącego roku był zaś reprezentantem Team QLASH Academy, lecz drużyna ta nie była w stanie zagrozić najlepszym formacjom Włoch.

Oprócz toplanera w Teamie DPD na pewno zobaczymy także Adama „Crazy’ego” Fedoruka oraz Marcina „bucu” Świecha. Mimo wszystko drużyna nadal nie wystosowała oficjalnego oświadczenia na temat duetu dolnej alejki, czyli Pawła „Celavera” Koprianiuka oraz Bartłomieja „Dzondzy’ego” Królaka.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
k0nfig OpTic Gaming

Wymęczone zwycięstwo OpTic nad ENCE. Duńczycy w play-offach europejskiego Minora

Tak jak można się było spodziewać, OpTic Gaming jako pierwsze awansowało do fazy play-off Europe Minor Championship London 2018. W meczu wygranych gru...