Kolejny turniej z serii LG HIRO Quersus Wakacyjne SUPER GAME e-sport dobiegł końca. W zmaganiach, które miały miejsce w Białce Tatrzańskiej na wysokości 917 metrów n.p.m., udział wzięło w sumie szesnaście drużyn Counter-Strike: Global Offensive, ostatecznie jednak zwyciężył MocnyFull, który niedawno można było oglądać podczas otwartych eliminacji do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski.

Turniej wystartował w sobotę i początkowo wszystkie spotkania były niezwykle wyrównane. Zmieniło się to dopiero w ćwierćfinałach, bo na tym etapie wszystkie spotkania zakończyły się wynikami 2:0. Drugi dzień imprezy rozpoczął się z kolei od meczów półfinałowych, zaś pokonani zmierzyli się ze sobą następnie w spotkaniu o 3. miejsce – to ostatecznie przypadło w udziale Teamowi Exceed, który bronił wywalczonego jeszcze w Oławie tytułu. W wielkim finale naprzeciwko siebie stanęły natomiast MocnyFull oraz CZECZENY. Samo starcie trwało ponad trzy godziny i dopiero wtedy triumf wynikiem 2:1 zapewniła sobie ekipa Nataniela "othersssa" Fijołeka.

W Białce Tatrzańskiej, poza CS:GO, zgromadzeni kibice mogli obserwować również turnieje w grę FIFA 18 oraz Gran Turismo Sport. Końcowa klasyfikacja wszystkich zawodów prezentuje się następująco:

CS:GO

FIFA 18

Gran Turismo Sport

1. MocnyFull
2. CZECZENY
3. Team Exceed
1. Piotr Bęben
2. Krystian Data
3. Szymon Galica
1. Marcin Szczeliniak
2. Maksymilian Borowy
3. Kamil Koziana