STS
fot. PGL

PGL zorganizuje w październiku turniej Quake Champions

A jednak żyje! W ostatnich miesiącach można było odnieść dość zasadne wrażenie, że esportowa scena Quake Champions podzieli los swoich poprzedniczek i odejdzie w zapomnieniu. Tymczasem jednak na reanimację FPS-a studia IQ Software zdecydowało się rumuńskie PGL, które zapowiedziało właśnie zaplanowane na październik zawody PGL Quake Champions Open. Całość zorganizowana zostanie między 5 a 7 października […]

A jednak żyje! W ostatnich miesiącach można było odnieść dość zasadne wrażenie, że esportowa scena Quake Champions podzieli los swoich poprzedniczek i odejdzie w zapomnieniu. Tymczasem jednak na reanimację FPS-a studia IQ Software zdecydowało się rumuńskie PGL, które zapowiedziało właśnie zaplanowane na październik zawody PGL Quake Champions Open.

Całość zorganizowana zostanie między 5 a 7 października w Bukareszcie, gdzie swoją siedzibę ma wspomniane już PGL. W sumie udział w imprezie weźmie ośmiu graczy, którzy wyłonieni zostaną poprzez eliminacje. Do wygrania będzie 50 tysięcy dolarów (z czego dla zwycięzcy przewidziano 20 tysięcy), co oznacza drugą największą w tym roku pulę nagród – więcej, bo 200 tysięcy, będzie można zdobyć tylko podczas sierpniowego QuakeConu 2018.

Wszystkie osoby zainteresowane zawodami, które chciałby wziąć w nich udział, mogą rejestrować się już teraz. Zapisy do eliminacji prowadzone są pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tabasko: Nie podjąłem decyzji o odejściu z iHG pod presją negatywnych opinii fanów

Jeszcze do niedawna fani Wojciecha "Tabasko" Kruzy mogli mieć cichą nadzieję, że wkrótce zakończy on swoją przerwę od profesjonalnej gry i znów zobacz...