STS
Bucu
fot. ESL/Kelly Kline

Już dziś poznamy wszystkich uczestników 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski

Po poznaniu wszystkich ekip, które powalczą o awans do 17. Sezonu ESL Mistrzostw Polski i poznaniu par, które powalczą ze sobą o udział w kolejnej fazie turnieju, przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcie. Nie da się ukryć, że otwarte kwalifikacje do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski przyniosły nam bardzo dużo emocji. Kilka dni temu poznaliśmy dwa […]

Po poznaniu wszystkich ekip, które powalczą o awans do 17. Sezonu ESL Mistrzostw Polski i poznaniu par, które powalczą ze sobą o udział w kolejnej fazie turnieju, przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcie.

Nie da się ukryć, że otwarte kwalifikacje do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski przyniosły nam bardzo dużo emocji. Kilka dni temu poznaliśmy dwa zespoły, którym udało się zgromadzić najwięcej punktów, dzięki czemu bezpośrednio awansowały do fazy zasadniczej turnieju. Mowa oczywiście o Adive i E-Blue Digital Paradox, które nie muszą się już martwić kolejnymi spotkaniami.

Jeszcze jedno starcie czeka za to osiem innych drużyn. Na start zamkniętych kwalifikacji Team DPD zmierzy się z Glitch Storm, natomiast Czas na zasady zagra z Owocki i warzywa. Tuż po zakończeniu tych spotkań Fake Team powalczy z Pompa Teamem w hitowym starciu tej części rozgrywek. W tym samym czasie Team8 podejmie Ravioli Ravioli. Zwycięzcy spotkań awansują do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski.

Pary zamkniętych kwalifikacji do 17. sezonu ESL MP w LoL-a:

Sobota, 28 lipca 2018
16:00 Team DPD vs Glitch Storm Bo3
16:00  Czas na zasady vs Owocki i warzywa Bo3
19:00 Fake Team Fake Team vs Pompa Team Bo3
19:00 Team8 vs Ravioli Ravioli Bo3

Dwa z czterech pojedynków zamkniętych kwalifikacji do 17. sezonu ESL MP będą transmitowane na oficjalnym kanale ESL.TV Polska. Komentarz Michała „Avahira” Kudlińskiego oraz Fryderyka „Veggiego” Kozioła będziecie mogli usłyszeć podczas transmisji pojedynków Teamu DPD z Glitch Storm oraz Fake Teamu z Pompa Teamem. Pozostałe mecze będą rozgrywane poza streamem.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pollo opuści Ghost Gaming?

Ghost Gaming w obecnym składzie występuje od półtora miesiąca i chociaż ostatnio północnoamerykańska formacja zapewniła sobie awans na dwa międzynarod...