Fortnite Summer Skirmish

Świetny występ PRIDE w Summer Skirmish. Polski duet zgarnia 16 500 dolarów

Trzeci tydzień zmagań w ramach Summer Skirmish zawodnicy z Polski mogą uznać za udany. Podopieczni PRIDE zajęli jedenastą lokatę, co dało im 10 000 dolarów. Dodatkowo Sebastian „Hashtag” Skalimowski i Grzegorz „Tabooo” Taborski w grze numer siedem byli jednymi z najlepiej fragujących, dzięki czemu otrzymali dodatkowo 6 500 dolarów.

W tym tygodniu do wyłonienia triumfatorów potrzebnych było w sumie dziewięć gier. Ostatecznie na najwyższym stopniu podium stanęli podopieczni Atlantis – Mitr0 i Magis, którzy jako pierwsi zdobyli wymaganą liczbę punktów. Zaraz za nimi uplasowali się pate1k oraz fwexY, zaś najniższy stopień podium przypadł w udziale Möpsowi i GreyFoxowi.

Spośród Polaków najlepiej zaprezentowali się gracze PRIDE – Hashtag i Tabooo, którzy zajęli jedenastą lokatę i wzbogacili się w sumie o 16 500 dolarów. Trzeci tydzień Summer Skirmish dobrze będą również wspominać Paweł „Leh” Lehmann oraz Dawid „DaaV” Grzybek, którzy w czwartej rozgrywce wyeliminowali najwięcej oponentów i tym samym otrzymali 6 500 dolarów.

TOP20 trzeciego tygodnia Summer Skirmish przedstawia się następująco:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 z kolejnym zwycięstwem, Clutch Gaming rozczarowuje

Cóż to był za start szóstego tygodnia NA LCS! Za nami pięć spotkań, które trzymały nas w napięciu dzisiejszej nocy. Nie obyło się bez zaskoczeń, lecz...