Mopsio
fot. DreamHack/Abraham Engelmark

Aż pięciu Polaków powalczy o mistrzostwo HGC Western Clash Phase #2

Wczoraj zakończył się piąty tydzień rozgrywek HGC EU oraz HGC NA. Wraz z jego zakończeniem poznaliśmy wszystkich uczestników HGC Western Clash Phase #2. W turnieju rozgrywanym w Blizzard Arenie w Burbank udział weźmie osiem formacji, po cztery z Europy i Ameryki Północnej. Wśród drużyn reprezentujących Stary Kontynent znalazły się dwie z naszymi rodakami w składach. Łącznie w akcji zobaczymy aż pięciu Polaków.

W Method, czyli trzeciej drużynie z Europy, wystąpi najbardziej doświadczony Polak w Heroes of the Storm – Adrian „adrd” Wójcik. Oprócz niego w akcji zobaczymy niemal w pełni polską piątkę, czyli Leftovers. Zespołowi Maksyma „Mopsio” Szczypy udało się utrzymać na czwartym miejscu europejskiego rankingu dzięki wczorajszej wygranej z Granit Gaming. Oprócz Mopsia barwy Leftovers reprezentować będą m. in. Arkadiusz „Bl3kitny” Czarnecki, Mateusz „Deeaybe” Michalski oraz Mikołaj „PotiBoss” Potera.

Razem z Method i Leftovers o chlubę Europy powalczą również Team Liquid oraz obrońca tytułu zdobytego w Katowicach – Team Dignitas. Z kolei HGC NA reprezentować będą HeroesHearth Esports, Tempo Storm, Team Freedom oraz Team Octalysis. Tak wygląda się pełna lista uczestników HGC Western Clash Phase #2:

HGC Europe
Leftovers
Team Dignitas Team Liquid Method Leftovers
#1 HGC EU #2 HGC EU #3 HGC EU #4 HGC EU
HGC North America
Team Octalysis
HeroesHearth Esports Tempo Storm Team Freedom Team Octalysis
#1 HGC NA #2 HGC NA #3 HGC NA #4 HGC NA

Zmagania HGC Western Clash Phase #2 zostaną rozegrane 10-12 sierpnia. Mistrza zawodów wyłoni drabinka podwójnej eliminacji. W puli nagród standardowo znalazło się 100 tysięcy dolarów. Rozgrywki będziecie mogli obejrzeć na oficjalnym kanale Blizzarda. Więcej informacji dotyczących tego turnieju znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sany

Ruszają zamknięte eliminacje do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

17. sezon ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike'a zbliża się wielkimi krokami, ale zanim wystartuje trzeba jeszcze uzupełnić listę uczestników. Dlate...