Izak
fot. DreamHack/Abraham Engelmark

Izak i Leh najlepsi w pierwszej kolejce DUO Stars Fortnite Fun League Polska

Za nami pierwsza kolejka rozgrywek DUO Stars Fortnite Fun League. Najlepiej spisali się w niej Piotr „Izak” Skowyrski oraz Paweł „Leh” Lehmann, którzy w dwóch z trzech starć zajmowali miejsca na podium.

Izak i Leh inauguracyjny pojedynek zakończyli na drugim miejscu, zgarniajac przy tym w sumie pięć fragów. W drugiej rundzie wyeliminowali jednego gracza mniej, ale za to zdobyli pierwsze miejsce w ogólnym rozrachunku. Choć w decydującej, trzeciej potyczce zajęli dopiero dziewiąte miejsce, to zdobycie sześciu zabójstw pomogło im w utrzymaniu się na fotelu lidera. Ostatecznie Skowyrski i Lehmann zdobyli 221 punktów, co zapewniło im zwycięstwo w pierwszej kolejce. Tuż za nimi znaleźli się HighStyled i Chaway, zaś najniższy stopień podium przypadł ekipie, którą tworzyli Kamil i HAVOC dzejbol.

TOP10 pierwszej kolejki DUO Stars Fortnite Fun League:

# Drużyna Punkty
1. Leh & Izak 221
2. HighStyled & Chaway 214
3. Kamil & Havoc dzejbol 209
4. H2P_Gucio & Pajalock 145
5. Rycerz & Black Sparrow 123
6. Rogalik & Joker 116
7. Jacob & Ewron 115
8. Szalonuwer & Blinku 110
9. MightyWozz & IkeNoMercy 82
10. Rafa & Master 78

Druga kolejka zmagań DUO Stars Fortnite Fun League odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Zmagania wystartują 5 sierpnia o godzinie 19:00. Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Lobanjica wyrzucony z Imperial

Dość krótki trwałą przygoda Nikoli "Lobanjicy" Mijomanovicia z The Imperial. Czarnogórski zawodnik, który trafił na testy 25 lipca, po zaledwie cztere...