fot. Premier League

Przeciek na temat startu ePremier League?

Wolverhampton Wanderers ogłosiło początek swojej współpracy z firmą Bundled, która zajmuje się organizowaniem wydarzeń esportowych. W oficjalnym oświadczeniu klubu, znajdującym się na jego stronie internetowej, najprawdopodobniej przez przypadek pojawiła się o wiele ważniejsza informacja.

W pierwszej wersji oświadczenia widniało w nim następujące zdanie:

Stay tuned to these channels for a number of exciting, upcoming initiatives, including the imminent launch of the ePremier League.

Po krótkiej chwili zostało ono poprawione i aktualnie nie zawiera już informacji o rychłym starcie ePremier League. Na ten moment zaledwie trzy ekipy z najwyższego poziomu rozgrywkowego w Anglii są zaangażowane w esport. Poza wspomnianą drużyną „Wilków” są to również West Ham oraz Manchester City. Jeżeli w najbliższym czasie rzeczywiście dojdzie do ogłoszenia ePremier League, możemy spodziewać się kolejnych zespołów, które zdecydują się na podobny ruch.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: pounh i hAdji zasilają Imperial

The Imperial potwierdziło oficjalnie to, na co zanosiło się już od jakiegoś czasu – testowani Eimantas „pounh” Lazickas i Ali „hAdji” Haïnouss zostali...